KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
130. Tomáš Minařík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
130. David Mocháň Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
130. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
130. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 4
130. Petr Novák SKBU Hostivař CZE 1 4
130. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
130. Vojtěch Pečenka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
130. Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
130. Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 4
130. Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 4
130. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 4
130. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
130. Petr Slodičák Schick Ryu Praha CZE 1 4
130. Rostislav Slováček Karate Klub Kyjov CZE 1 4
130. Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
130. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
130. Ondřej Šimek Makoto KK Praha CZE 1 4
130. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
130. Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
130. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
130. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 4
130. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 1 4
173. Daniel Šrůma SKC Louny CZE 1 3
173. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 3
175. Tomáš Bárta Nippon Ludgeřovice CZE 1 2
175. Michal Bíša Karate Klub Kadaň CZE 1 2
175. Tomáš Blažek KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE 1 2
175. Martin Blecha SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
175. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
175. Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE 1 2
175. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 2
175. Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE 1 2
175. Pavel Friml SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
175. Nikola Godi KARATE Havířov CZE 1 2
175. Jan Hendrych USK Slavia Liberec CZE 1 2
175. Daniel Hess KK Sokol Ledeč nad Sázavou CZE 1 2
175. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
175. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
175. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
175. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
175. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
175. Tomáš Klíma Ippon KK Rakovník CZE 1 2
175. Vojtěch Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
175. Filip Lojka SK Jihlava CZE 1 2
175. Eugene Nemna SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
175. Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
175. Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
175. Ondřej Procházka KC Podbořany CZE 1 2
175. Jan Přikryl Baník Havířov CZE 1 2
175. Ondřej Pustěovský Baník Havířov CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů