KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
131. David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
131. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 8
131. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 8
131. Jakub Šlachta SKK Budo Havířov CZE 1 8
131. Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
131. Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
131. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
131. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
131. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
110. Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE 1 2 7
111. David Broda SK Tommi Praha CZE 1 1 6
111. Jakub Dinda SKK Budo Havířov CZE 1 6
111. Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE 1 6
111. Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE 1 6
111. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 2 6
111. Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 6
111. Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
111. Radek Sochor Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
111. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 6
120. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 5
120. Matyáš Hvozda KSK Chomutov a Jirkov CZE 2 5
122. Daniel Bartoš Karate Klub Kyjov CZE 1 4
122. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 4
122. František Brhel SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
122. Jakub Černý SK Karate Most CZE 1 4
122. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 4
122. Radek Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
122. Daniel Hercík Schick Ryu Praha CZE 1 4
122. Adam Hlávka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
122. Jan Holub Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 4
122. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 4
122. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 4
122. Štěpán Klimko LOKO Mariánské Lázně CZE 1 4
122. Vojtěch Kutner Shotokan karate club Louny CZE 1 4
122. Petr Lustik CZE 1 4
122. Marek Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
122. Lukáš Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
122. Tomáš Minařík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
122. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 4
122. Petr Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
122. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
122. Vojtěch Pečenka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
122. Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 4
122. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
122. Rostislav Slováček Karate Klub Kyjov CZE 1 4
122. Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
122. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
122. Ondřej Šimek Makoto Karate Klub CZE 1 4
122. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
122. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů