KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

German Open 2011 - 24.09.2011 - 25.09.2011

şehir Aschaffenburg
Ülke Almanya
Organizasyon DKV
Yarışmacılar 438
Girişleri 449
Kulüpler 143
Ülkeler 32
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 28
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 14
Puanlama 120-80-40-20-10


Beğenilme:
55.88%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 17x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Timo Gießler KV Baden Württemberg GER GER
2. kata bay Jan Urke Almanya GER GER
3. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay Marco Stoppa Karate Do Noventa ITA ITA
7. kata bay Denis Kizilkaya TSV Binswangen GER GER
7. kata bay Tobias Portugall GKD Dortmund GER GER
kata bayan
1. kata bayan Risa Tanaka Kokushikan University JPN JPN
2. kata bayan Thi Thu Ha Do Vietnam VIE VIE
3. kata bayan Maki Kamada Avustralya AUS AUS
3. kata bayan Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Sabine Schneider USV Erfurt GER GER
5. kata bayan Nathalie Sousa Hollanda NED NED
7. kata bayan Jasmine Bleul Almanya GER GER
7. kata bayan Raquel van Galen Karateschool Hans van Galen NED NED
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay KD Lich GER GER
2. kata takýmlar bay Judokan Frankfurt (GER) GER GER
3. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bay Berliner Karate Verband (GER) GER GER
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
2. kata takýmlar bayan Judokan Frankfurt (GER) GER GER
3. kata takýmlar bayan Judokan Frankfurt (GER) GER GER
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Douglas Santos Brose Brezilya BRA BRA
2. kumite bay -60kg Miguel Edgard Soffia Oviedo Şili CHL CHL
3. kumite bay -60kg Sofiane Ainine Budokan Karate Orléan FRA FRA
3. kumite bay -60kg Johan Lopes Fransa FRA FRA
5. kumite bay -60kg Alexander Heimann Almanya GER GER
5. kumite bay -60kg Raphael Piras Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -60kg Yannik Faes Karateschule Sursee SUI SUI
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Mathieu Cossou Fransa FRA FRA
2. kumite bay -67kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bay -67kg Thomas Olsen Avustralya AUS AUS
3. kumite bay -67kg William Rollé France FRA FRA
5. kumite bay -67kg Alexis Carrasco Avustralya AUS AUS
5. kumite bay -67kg Apti Daudov KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kumite bay -67kg Jacob Balshoej Denmark DEN DEN
7. kumite bay -67kg Patrick Urban Rot-Weiß Moisling GER GER
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg René Smaal Hollanda NED NED
2. kumite bay -75kg Davy Dona France FRA FRA
3. kumite bay -75kg Noah Bitsch Almanya GER GER
3. kumite bay -75kg Kenji Grillon Fransa FRA FRA
5. kumite bay -75kg Johannes Krefting Bayerischer Karate Bund GER GER
5. kumite bay -75kg Azdin Rghioui Fransa FRA FRA
7. kumite bay -75kg Bob Feidt Lüksemburg LUX LUX
7. kumite bay -75kg Jonas Martin Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Cédric Sioussaran AASS Karate FRA FRA
2. kumite bay -84kg Mickael Serfati France FRA FRA
3. kumite bay -84kg Heinrich Leistenschneider Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -84kg Marko Miloš Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -84kg Yoann Narou AASS Karate FRA FRA
7. kumite bay -84kg Daniel Dutomadio Hollanda NED NED
7. kumite bay -84kg Alonso Ludovic French Police Team FRA FRA
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jonathan Horne Almanya GER GER
2. kumite bay +84kg Moreno Sheppard Hollanda NED NED
3. kumite bay +84kg Ibrahim Gary Fransa FRA FRA
3. kumite bay +84kg Michael Chantalou AASS Karate FRA FRA
5. kumite bay +84kg Nadir Benaíssa Fransa FRA FRA
5. kumite bay +84kg Salim Bendiab Fransa FRA FRA
7. kumite bay +84kg Arik Amroun Norveç NOR NOR
7. kumite bay +84kg Felix Duttenhofer Almanya GER GER
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Alexandra Recchia Fransa FRA FRA
2. kumite bayan -50kg Betty Aquilina France FRA FRA
3. kumite bayan -50kg Selene Guglielmi İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -50kg Paula Andrea Ruz Kolombiya COL COL
5. kumite bayan -50kg Jessica Da Dalt Brezilya BRA BRA
5. kumite bayan -50kg Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bayan -50kg Maria Alexiadis Avustralya AUS AUS
7. kumite bayan -50kg Ann-Marie Nummila Finland FIN FIN
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Stella Maris Urango Martinez Kolombiya COL COL
2. kumite bayan -55kg Aurelie Calizingoue Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -55kg Coline Pilloud Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
3. kumite bayan -55kg Jessy Makarena Reyes Contreras Şili CHL CHL
5. kumite bayan -55kg Jacqueline Factos Henao Ekvador ECU ECU
5. kumite bayan -55kg Valeria Kumizaki Brezilya BRA BRA
7. kumite bayan -55kg Bettina Alstadsæther Norway NOR NOR
7. kumite bayan -55kg Leticia Ferreira Lüksemburg LUX LUX
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Kristina Mah Avustralya AUS AUS
2. kumite bayan -61kg Noemi Kornfeld İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan -61kg Lucille Breton Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -61kg Lolita Dona Fransa FRA FRA
5. kumite bayan -61kg Alisa Buchinger Avusturya AUT AUT
5. kumite bayan -61kg Stephanie Harris Avustralya AUS AUS
7. kumite bayan -61kg Jennifer Gaubard Fonteney Karate Shotokan FRA FRA
7. kumite bayan -61kg Britt Hofman Choku Gym Zaandam NED NED
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Lucelia Ribeiro Brezilya BRA BRA
2. kumite bayan -68kg Sonia Fromager France FRA FRA
3. kumite bayan -68kg Tiffany Fanjat France FRA FRA
3. kumite bayan -68kg Lydie Chantry KC De Condé FRA FRA
5. kumite bayan -68kg Hanina Berrouba Netherlands NED NED
5. kumite bayan -68kg Ines Brütscher Shogun Memmingen GER GER
7. kumite bayan -68kg Stephanie Kaup Avusturya AUT AUT
7. kumite bayan -68kg Bettina Süess İsviçre SUI SUI
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Nadege Ait Ibrahim Fransa FRA FRA
2. kumite bayan +68kg Vanesca Nortan Hollanda NED NED
3. kumite bayan +68kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan +68kg Ciska van der Voort Hollanda NED NED
5. kumite bayan +68kg Annemiek Borsje Hollanda NED NED
5. kumite bayan +68kg Ruth Soufflet Fransa FRA FRA
7. kumite bayan +68kg Rebecca Niggl KV Baden Württemberg GER GER
7. kumite bayan +68kg Michelle Wilson Avustralya AUS AUS

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
USA Open 2012 07.04.2012-08.04.2012
USA Open 2011 23.04.2011-24.04.2011
Dutch Open 2011 05.03.2011-06.03.2011
USA Open 2010 02.04.2010-04.02.2010
Dutch Open 2010 13.03.2010-14.03.2010
Under 21 European Cup 2010 07.02.2010
Dutch Open 2009 07.03.2009-08.03.2009
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır