KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Christmas Cup Mladá Boleslav 2009 - 21.11.2009

şehir Mladá Boleslav
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Yarışmacılar 312
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 40
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 3
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
53.09%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 251x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Petr Klíma Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jaromír Kerda KC Podbořany CZE CZE
3. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu David Bázler SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Jan Kočvara SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Tomáš Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay -11 yas 8.-7.kyu Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay -11 yas Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bayan -11 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Julie Poslední SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Kateřina Endlerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Martina Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata bayan -11 yas 8.-7.kyu Adéla Vydrová SKC Louny CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Tereza Hájková USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu
1. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Daniel Janata Sport Relax CZE CZE
2. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Dan Novák SK Jihlava CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Marek Novák SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Kryštof Blahota Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bay 12-14 yas 8.-7.kyu Jiří Vrabec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 12-14 yas
1. kata bay 12-14 yas Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay 12-14 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 12-14 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 12-14 yas Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-14 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-14 yas René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
7. kata bay 12-14 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu
1. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Michaela Šabartová SK Jihlava CZE CZE
2. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Kateřina Soukupová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Viktorie Taušová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan 12-14 yas 8.-7.kyu Kateřina Marešová SKC Louny CZE CZE
kata bayan 12-14 yas
1. kata bayan 12-14 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-14 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan 12-14 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 12-14 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-14 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 15-17 yas
1. kata bay 15-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 15-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay 15-17 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 15-17 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay 15-17 yas Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kata bay 15-17 yas Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay 15-17 yas Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata bay 15-17 yas Michal Štulpa SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 15-17 yas
1. kata bayan 15-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 15-17 yas Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 15-17 yas Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 15-17 yas Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 15-17 yas Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
7. kata bayan 15-17 yas Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kata bayan 15-17 yas Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Karate Vision CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Ippon team CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Karate Vision CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -12 yas -35kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Juraj Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -40kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Martin Riziky KK Topoľčany SVK SVK
7. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Hrabáková Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -40kg
1. kumite bay 12-14 yas -40kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -40kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -40kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -40kg Martin Wolfschläger TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite bay 12-14 yas -40kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite bay 12-14 yas -40kg Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite bay 12-14 yas -40kg Filip Lojka SK Jihlava CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -50kg
1. kumite bay 12-14 yas -50kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -50kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 12-14 yas -50kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -50kg Vadym Potapenko Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay 12-14 yas -50kg Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-14 yas -50kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 12-14 yas -50kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite bay 12-14 yas -50kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-14 yas -60kg
1. kumite bay 12-14 yas -60kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas -60kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -60kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-14 yas -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 12-14 yas -60kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay 12-14 yas -60kg Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite bay 12-14 yas -60kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 12-14 yas +60kg
1. kumite bay 12-14 yas +60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-14 yas +60kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas +60kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-14 yas +60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 12-14 yas +60kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite bay 12-14 yas +60kg David Vodička SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-14 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay 12-14 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas -50kg
1. kumite bayan 12-14 yas -50kg Sarah Grabert KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite bayan 12-14 yas -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -50kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas -50kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-14 yas -50kg Lucie Holoubková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 12-14 yas +50kg
1. kumite bayan 12-14 yas +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-14 yas +50kg Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas +50kg Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
3. kumite bayan 12-14 yas +50kg Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite bayan 12-14 yas +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -60kg
1. kumite bay 15-17 yas -60kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 15-17 yas -60kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Tomáš Bialas SK Jihlava CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay 15-17 yas -60kg Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 15-17 yas -60kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 15-17 yas -70kg
1. kumite bay 15-17 yas -70kg Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas -70kg Tadeáš Holý TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite bay 15-17 yas -70kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 15-17 yas -70kg Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 15-17 yas +70kg
1. kumite bay 15-17 yas +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas +70kg Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas +70kg Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
5. kumite bay 15-17 yas +70kg Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
5. kumite bay 15-17 yas +70kg Lukáš Vilt Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 15-17 yas OPEN
1. kumite bay 15-17 yas OPEN Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 15-17 yas OPEN Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bay 15-17 yas OPEN Richard Gabriel Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 15-17 yas OPEN Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bay 15-17 yas OPEN Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bay 15-17 yas OPEN Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 15-17 yas OPEN Filip Dvořáček TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
7. kumite bay 15-17 yas OPEN Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas -58kg
1. kumite bayan 15-17 yas -58kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas -58kg Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -58kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas -58kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bayan 15-17 yas -58kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
5. kumite bayan 15-17 yas -58kg Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas +58kg
1. kumite bayan 15-17 yas +58kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas +58kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +58kg Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas +58kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 15-17 yas +58kg Eliška Prokorátová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 15-17 yas +58kg Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bayan 15-17 yas OPEN
1. kumite bayan 15-17 yas OPEN Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bayan 15-17 yas OPEN Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas OPEN Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 15-17 yas OPEN Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kumite bayan 15-17 yas OPEN Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 15-17 yas OPEN Eliška Prokorátová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
02.03.2019
01.12.2018
10.11.2018
20.10.2018
29.09.2018
29.09.2018
02.06.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır