KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 26 4 7 1 8210
2. Luca Valdesi İtalya ITA 26 6 2 7416
3. Sandy Scordo Fransa FRA 10 9 8 2 4716
4. Vu Duck Minh Dack Fransa FRA 8 5 17 2 1 4091
5. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 8 5 3504
6. Sara Battaglia İtalya ITA 4 4 10 8 1 3381
7. Dorota Balciarova NIDOSHINKAN Dojo CZE 34 4 6 1 3144
8. Rika Usami Japonya JPN 9 1 2780
9. Mirna Šenjug Hırvatistan CRO 8 7 6 1 2652
10. Yaiza Martin Abello İspanya ESP 7 2 6 1 2520
11. Maria Valeriya Dimitrova Dominik Cumhuriyeti DOM 5 2 3 1 2260
12. Kiyou Shimizu Japonya JPN 6 2100
13. Viviana Bottaro İtalya ITA 6 3 5 3 1 2057
14. postup Damián Hugo Quintero Capdevila İspanya ESP 6 3 1 1 2010
15. pokles Sarah Assem Aly Sayed Aly Mısır EGY 4 1 9 1 1 1841
16. pokles Ryo Kiyuna Japonya JPN 4 1 3 1760
17. pokles Yohana Sanchez Venezuela VEN 3 4 5 1 2 1755
18. Ali Sofuoglu Türkiye TUR 3 3 2 1 1627
19. Terryana D Onofrio İtalya ITA 3 3 3 1564
20. Eimi Kurita USA USA 2 3 4 1 1535
21. Lucio Maurino İtalya ITA 2 6 10 1 1 1523
22. Mustafa Ibrahim Mısır EGY 3 1 1 1 1 1459
23. Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK 13 6 15 1 3 1381
24. Rimi Kajikawa Japonya JPN 3 4 1 1320
24. Margarita Morata İspanya ESP 4 1 1 1320
26. Itaru Oki Japonya JPN 2 1 3 1280
27. Emmanuelle Fumonde Fransa FRA 1 1 3 1 1270
28. Matěj Urík Slovakya SVK 11 5 8 5 1256
29. Ibrahim Magdy Moussa Ahmed Mısır EGY 1 1 3 1 1212
30. Jorge Martinez Venezuela VEN 2 1 1 1 1195
31. postup Veronika Mišková TARO KAN CZE 41 19 22 3 1 1184
32. pokles Akio Tamashiro Peru PER 3 6 1180
33. pokles Jakub Tesárek Çek Cumhuriyeti CZE 16 10 13 2 1 1175
34. pokles Katarína Longová Slovakya SVK 6 7 13 1 1168
35. pokles Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE 44 12 25 7 1 1166
36. pokles Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA 2 6 6 1 1 1142
37. Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK 10 3 2 1 1078
38. Thi Thu Ha Do Vietnam VIE 1 5 1 1 1072
39. Jonathan Mottram Ishinryu Barking ENG 3 5 5 1 1065
40. postup Mehmet Yakan Türkiye TUR 2 1 3 6 2 1055
41. pokles Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE 23 12 7 3 2 1034
42. pokles Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo CZE 16 3 11 2 1 1027
43. pokles Arslan Caliskan Türkiye TUR 1 2 2 3 2 995
44. pokles Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK 19 2 7 1 988
45. pokles Alfredo Tocco İtalya ITA 2 2 1 1 955
46. pokles Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE 54 18 23 3 952
47. pokles Aolexandra Feracci Fransa FRA 2 1 4 1 1 945
48. pokles Marija Madžarević Sırbistan SRB 1 2 6 2 936
49. pokles Maksim Ksenofontov Rusya RUS 1 2 2 1 930
50. pokles Jindřich Pilmann Çek Cumhuriyeti CZE 34 15 19 4 926

Sayfa: 1/51
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede