KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
90. Geoffroy Monin Fransa FRA 1 50
90. Carl Monk Yeni Zelanda NZL 1 50
90. Stefan Šemlal Sırbistan SRB 1 50
90. Artsiom Viarenich Beyaz Rusya BLR 1 50
55. Igor Molnár Uraken Rimavská Sobota SVK 2 48
55. Kevin Petry KC Lintgen LUX 1 48
55. Florian Podack KV Sachsen - Anhalt GER 1 48
58. Jack Dixon İngiltere ENG 2 32
58. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 1 32
58. Alex Sell Ishinryu Barking ENG 1 1 32
61. A. Bachynski Beyaz Rusya BLR 1 25
61. Luca Bernasconi İsviçre SUI 1 25
61. Stavros Hasapis Yunanistan GRE 1 25
61. Daniel Havlíček Slovakya SVK 1 25
61. Roman Heydarov SKIF Azerbaijan AZE 1 25
61. Yauheni Prykhodzka Beyaz Rusya BLR 1 25
61. Jess Rosiello Federation Francophone BEL 1 25
61. Maximilian Schinke Berliner Karate Verband GER 1 25
61. Christ Signavong Fransa FRA 1 25
61. Jan Luca Struger Avusturya AUT 1 25
61. G. Vasco Luis İspanya ESP 1 25
61. Filip Vít Çek Cumhuriyeti CZE 1 25
61. Oleksandr Zhumiga Ukrayna UKR 1 25
74. Harry Cannon KC Andenne - Seilles BEL 1 24
74. Alexander Gardner İngiltere ENG 1 24
76. Michael Burke Kaizen Central ENG 2 16
76. Mattia Busato İtalya ITA 1 16
76. Nick Hooper Welsh Karate Collective WAL 1 16
76. Jason Lima da Silva Karate Club Differdange Luxemburg LUX 1 16
76. Jack Lloyd Yamaguchi Goju-Kai ENG 1 16
76. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
76. Aaron O'Grady Carlow Karate Club IRE 1 16
76. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 1 16
76. Gergely Szénási Macaristan HUN 1 16
85. Gareth Hains Birleşik Krallık GRB 1 8
85. Kalvis Kalnins Letonya LAT 1 8
85. Lukas Karner UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT 1 8
85. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
85. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
85. Conor Lynn RSK Roding ENG 1 8
85. Mattia Marchiori ASI Karate Veneto ITA 1 8
85. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 8
85. Filip Pipiška Slovakya SVK 1 8
85. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
85. Christopher Rotin Malta MAL 1 8
85. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
97. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
97. Alex Rigg Sale Dojo) ENG 1 4

Sayfa: 2/2
1 | 2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede