KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Jonathan Horne Almanya GER 6 2 1 2110
2. Enes Erkan Türkiye TUR 3 1 1 1800
3. Stefano Maniscalco İtalya ITA 4 2 1 1150
4. Dejan Umičević Sırbistan SRB 1 1 1 2 1000
5. Shahin Atamov SKIF Azerbaijan AZE 1 3 880
6. Mohanad Magdy Mohammed Mısır EGY 1 1 580
7. Zarko Arsovski Karate Club Makpetrol MKD 2 2 1 520
8. Sajad Ganjzadeh İran IRI 1 1 480
9. Callum Robb Birleşik Krallık GRB 1 1 2 1 450
10. postup Moreno Sheppard Hollanda NED 1 1 1 3 440
11. pokles Wellington Rodrigues Barbosa Brezilya BRA 1 1 1 420
12. Angel Aponte Venezuela VEN 1 400
13. Almir Cecunjanin Karadağ MNE 2 1 2 370
14. Admir Zukan Bosna-Hersek BIH 1 2 350
15. Jagoba Vizuete Fernandez İspanya ESP 2 1 330
16. postup Spyridon Margaritopoulos Yunanistan GRE 2 1 1 315
17. postup Slobodan Bitevic Sırbistan SRB 1 300
17. pokles Alexandr Guerunov Rusya RUS 1 300
19. pokles Nuno Manuel Dias Karate ND POR 2 2 2 280
19. pokles Ibrahim Gary Fransa FRA 1 2 280
21. postup Martin Nestorovski Karate Club Metalurg MKD 1 3 260
22. pokles Danilo Lučić Karadağ MNE 1 240
22. pokles Jasem Modamivishkaei İran IRI 1 240
24. pokles Enrico Höhne Almanya GER 1 1 220
25. pokles Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 212
26. pokles Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL 1 2 2 204
27. pokles Khalid Khalidov Kazakistan KAZ 1 200
28. pokles Christopher De Sousa Costa Kanada CAN 1 180
28. pokles Mohamed Jomaâ Tunus TUN 1 180
30. pokles Ossama Mansour Mısır EGY 1 1 160
30. pokles Jean-Marc Mayer Avusturya AUT 1 3 160
30. pokles Vinko Ursić Glavanović Hırvatistan CRO 1 160
30. pokles Pero Vučić Hırvatistan CRO 2 160
34. pokles Nicky Le Fébre Hollanda NED 3 136
35. pokles Zabiollah Poorshab İran IRI 2 130
36. pokles Khamit Tebuev Rusya RUS 1 1 125
37. pokles Abdoulaye Diop Senegal SEN 2 120
37. pokles Florian Malguy Fransa FRA 1 120
37. pokles Franklin Mina Ekvador ECU 1 120
37. pokles Yeremi Rodriguez Venezuela VEN 1 120
41. postup Nadir Benaíssa Fransa FRA 1 1 1 115
42. pokles Okay Arpa Türkiye TUR 1 100
42. pokles Ricardo Barbero İspanya ESP 1 100
42. pokles Herolind Nishevci Arnavutluk ALB 1 100
45. pokles Hugo Soares Almanya GER 1 80
46. pokles Ricardo Campillo Meksika MEX 1 60
46. pokles Franc Chantalou Fransa FRA 1 60
46. pokles Fehmi Mahalla İsviçre SUI 1 60
46. pokles David Rodríguez USA USA 1 60
50. pokles Nico Armanelli İtalya ITA 1 50

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede