KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Atsuko Wakai Japonya JPN 7 4200
2. Ryoke Abe Japonya JPN 4 4 4000
2. Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN 4 1 6 4000
2. Luca Valdesi İtalya ITA 4 3 2 4000
5. Rafael Aghayev Azerbaycan AZE 5 1 1 3600
5. Yuki Mimura Japonya JPN 6 3600
7. Mie Nakayama Japonya JPN 4 2 3200
8. Luigi Busà İtalya ITA 3 2 2 1 3050
9. Tsuguo Sakamoto Japonya JPN 5 3000
10. Stefano Maniscalco İtalya ITA 2 2 4 1 2850
11. Douglas Santos Brose Brezilya BRA 3 2 1 2800
11. Vic Charles İngiltere ENG 3 2 1 2800
11. Wayne Otto İngiltere ENG 4 2 2800
14. Elisa Fonseca Au USA USA 3 2 1 1 2750
15. José Manuel Egea İspanya ESP 3 4 2600
15. Hossein Rouhani İran IRI 3 1 2 2600
17. David Luque Camacho İspanya ESP 3 1 1 1 2500
18. Serap Özcelik Türkiye TUR 3 1 1 1 2450
18. Daniël Sabanovic Hollanda NED 2 3 1 2450
20. Alexandr Guerunov Rusya RUS 3 1 1 2400
20. Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE 2 3 2400
20. Konstantinos Papadopoulos Yunanistan GRE 1 3 3 2400
20. Guus van Mourik Hollanda NED 4 2400
24. Jonathan Horne Almanya GER 3 2 1 2250
25. Sara Battaglia İtalya ITA 1 3 2 2200
25. postup Gianluca Guazzaroni İtalya ITA 3 2 2200
25. pokles Claudio Guazzaroni İtalya ITA 2 2 1 2200
25. Ádám Kovács Macaristan HUN 2 2 1 2200
25. Jelena Kovačević Hırvatistan CRO 2 2 1 2200
25. Masashi Koyama Japonya JPN 1 4 2200
25. Michael Milon Fransa FRA 3 1 2200
25. Myriam Szkudlarek Fransa FRA 5 1 2200
33. Ryutaro Araga Japonya JPN 2 2 1 2050
33. Islamutdin Eldarouchev Rusya RUS 1 3 1 1 2050
35. Tomoko Araga Japonya JPN 2 2 2000
35. Yildiz Aras Türkiye TUR 3 1 2000
35. Chiara Stella Bux İtalya ITA 1 3 1 2000
35. Enes Erkan Türkiye TUR 3 1 2000
35. Thierry Masci Fransa FRA 2 1 2 2000
35. Leon Anthony Walters İngiltere ENG 2 1 2 2000
41. Salvatore Loria İtalya ITA 2 1 3 1 1950
42. Cathérine Belhriti Fransa FRA 3 1800
42. David Benetello İtalya ITA 1 2 2 1800
42. Ian Cole Birleşik Krallık GRB 1 2 2 1800
42. Damien Dovy Fransa FRA 2 3 1800
42. Laurance Fischer Fransa FRA 2 3 1800
42. Cathérine Girardet Fransa FRA 2 1 1 1800
42. Yavuz Karamollaoglu Türkiye TUR 1 2 2 1800
42. Kora Knühmann Almanya GER 1 1 4 1800
42. Nathalie Leroy Fransa FRA 1 3 1800

Sayfa: 1/32
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede