KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2008 - 15.11.2008

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate n/O
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
45.59%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 17x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dušan Poláček Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Viktoria Ernestová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Černý SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Grzegorz Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata muži
1. kata muži David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata muži Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata muži Jan Borgula SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ženy Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
3. kata ženy Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata ženy Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Lacina KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Tázlar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jiří Vedral Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Tomáš Havlíček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Buriny Jedrzey KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Hlavatý KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Hendrych Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Palušák Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniel Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Schnaubert KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natalia Glogowska KKS Tora Legnica POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tereza Červená Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Vojtěch Motl Budo Lanškroun CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Libor Navrátil Budo Lanškroun CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Michek SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH David Beran KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Alžběta Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Julie Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Sylwia Golubicz KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Klára Zatloukalová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Šilarová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pavel Švojgr Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -70kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Miloš Němec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite muži -80kg František Doleček TJ Sokol Husovice CZE CZE
3. kumite muži -80kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži BRH Petr Charvát KK Lichnice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite muži BRH Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Texlová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Barbora Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team st. žáci TJ Jeseník CZE CZE
3. kumite team st. žáci KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žáci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KCK Team CZE CZE
2. kumite team st. žákyně KCK Team CZE CZE
3. kumite team st. žákyně KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
3. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) KCK Team CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KKS Tora Legnica (POL) POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
3. kumite team muži SŠKS Pardubice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2014 11.01.2014
Velká cena Trutnova 2013 27.01.2013
Generali Cup 2012 24.11.2012
Wakizaši Cup 2012 12.05.2012
Májový pohár nadějí 2012 06.05.2012
Velká cena Nymburka 2012 28.04.2012
Pohár nadějí 2012 14.04.2012
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk