KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Irish Grand Prix 2007 - 31.03.2007 - 01.04.2007

Město Dublin
Stát Irsko
Pořadatel ONAKAI
Kluby na medailových pozicích 52
Státy na medailových pozicích 15
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
60.87%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 46x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Julien Custinne Champions Club BEL BEL
2. kata ml. žáci (7-11) Lindon Hamer Sale Dojo) ENG ENG
3. kata ml. žáci (7-11) Jake Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
3. kata ml. žáci (7-11) Aaron Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Natalie Payne Sale Dojo) ENG ENG
2. kata ml. žákyně (7-11) Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG ENG
3. kata ml. žákyně (7-11) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Aimee Sell Shuhari Kai ENG ENG
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Mark Hansford Ishinryu Rainham ENG ENG
2. kata st. žáci (12-13) Ryan Correya Shikon ENG ENG
3. kata st. žáci (12-13) Oliver Briggs Shikon ENG ENG
3. kata st. žáci (12-13) Alex Rigg Sale Dojo) ENG ENG
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Charlene Oakes Sale Dojo) ENG ENG
2. kata st. žákyně (12-13) Chloe Duncan Kaizen Central ENG ENG
3. kata st. žákyně (12-13) Emma Condren ONAKAI IRE IRE
3. kata st. žákyně (12-13) Joanne Mcleod Meadowbank SCO SCO
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Alexander Gardner Shindo Kai ENG ENG
2. kata dorostenci (14-15) Jack Lloyd Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
3. kata dorostenci (14-15) Michael Burke Kaizen Central ENG ENG
3. kata dorostenci (14-15) Conor Lynn RSK Roding ENG ENG
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Emma Lucraft Ishinryu Barking ENG ENG
2. kata dorostenky (14-15) Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Abby Davidson Sale Dojo) ENG ENG
3. kata dorostenky (14-15) Alice Goudie Shikon ENG ENG
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Reece Taylor Hanko Ryu ENG ENG
2. kata junioři (16-17) Gareth Hains Kaizen Central ENG ENG
3. kata junioři (16-17) Jordan Aisbett Kaizen Central ENG ENG
3. kata junioři (16-17) Mitch Scotcher Ishinryu Rainham ENG ENG
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata juniorky (16-17) Ashleigh Kenny Sale Dojo) ENG ENG
3. kata juniorky (16-17) Carol Duffy Newry Karate IRE IRE
3. kata juniorky (16-17) Sinead Kennedy WSKF IRE IRE
kata muži U21
1. kata muži U21 John Gardiner Ishinryu Upminster ENG ENG
2. kata muži U21 Alexander Egeberg Nykobing DEN DEN
3. kata muži U21 David Plested Shikon ENG ENG
3. kata muži U21 Sean Towey Sale Dojo) ENG ENG
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
2. kata ženy U21 Lauren Shelbourne Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
3. kata ženy U21 Samantha Cannon KC Andenne - Seilles BEL BEL
3. kata ženy U21 Kimberley Hughes Kaizen Central ENG ENG
kata muži
1. kata muži John Gardiner Ishinryu Upminster ENG ENG
2. kata muži Alexander Egeberg Nykobing DEN DEN
3. kata muži Jon Berry Kaizen Central ENG ENG
3. kata muži Ahmed Saleem Kokusai SCO SCO
kata ženy
1. kata ženy Samantha Cannon KC Andenne - Seilles BEL BEL
2. kata ženy Alexandra Carter United English Karate Federation ENG ENG
3. kata ženy Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
3. kata ženy Cheryl Hart Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Yamaguchi Goju-Kai (ENG) ENG ENG
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Shikon (ENG) ENG ENG
kata team mix
1. kata team mix Kaizen Central (ENG) ENG ENG
2. kata team mix Yamaguchi Goju-Kai (ENG) ENG ENG
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Lindon Hamer Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite ml. žáci -35kg Aaron Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite ml. žáci -35kg Rihards Grube Tukuma Karate Club LAT LAT
3. kumite ml. žáci -35kg Dale Wishart Meadowbank SCO SCO
kumite ml. žáci +35kg
1. kumite ml. žáci +35kg Jake Kiernan Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite ml. žáci +35kg Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci +35kg Adam Carrigan-Smith Shikon ENG ENG
3. kumite ml. žáci +35kg Michael Hall Sale Dojo) ENG ENG
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Hannah Moody EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite ml. žákyně -35kg Natalie Payne Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite ml. žákyně -35kg Carly Walington RSK Roding ENG ENG
kumite ml. žákyně -45kg
1. kumite ml. žákyně -45kg Kaylee Zwakhalen Karate Club Alken NED NED
2. kumite ml. žákyně -45kg Kelly Horsfall Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite ml. žákyně -45kg Caitlin Gulland Meadowbank SCO SCO
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg J. Brown Ken Bu Kan ENG ENG
2. kumite st. žáci -45kg Alex Rigg Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite st. žáci -45kg Ryan Correya Shikon ENG ENG
3. kumite st. žáci -45kg Aaron McLoughlan Carracastle IRE IRE
kumite st. žáci +45kg
1. kumite st. žáci +45kg Marciano Dekker Karate Club Alken NED NED
2. kumite st. žáci +45kg Joshua Fish Kentai Karate ENG ENG
3. kumite st. žáci +45kg Josh Gagon Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite st. žáci +45kg Jamie Marsh Shikon ENG ENG
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Rachel Gourlay Meadowbank SCO SCO
2. kumite st. žákyně -40kg Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
3. kumite st. žákyně -40kg Rhian Jones Jishin Karate WAL WAL
3. kumite st. žákyně -40kg Charlene Oakes Sale Dojo) ENG ENG
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Heidi Jay EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite st. žákyně -50kg Joanne Mcleod Meadowbank SCO SCO
3. kumite st. žákyně -50kg Jessica Moody EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite st. žákyně -50kg Philippa Morris EKKA Caribbean ENG ENG
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Saria Joseph Kaizen Central ENG ENG
2. kumite st. žákyně +50kg Laura Wheeler Kaizen Central ENG ENG
3. kumite st. žákyně +50kg Iona Frost Meadowbank SCO SCO
3. kumite st. žákyně +50kg Kimberley Wighert Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED NED
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Gavin Bailey Ken Bu Kan ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Brien Meehan ONAKAI IRE IRE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ashley Watkins Jishin Karate WAL WAL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lloyd Anderson Shikon ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg John Barbour Newcastle KC NIR NIR
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Joshua Blackmore Jishin Karate WAL WAL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg James McFadden Strabane IRE IRE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alex Sell Shuhari Kai ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Richard Hajdóny CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michael Burke Kaizen Central ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Danny Wolstencroft Sale Dojo) ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mike Bjerregaard SKIF - DK DEN DEN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alistair Gourlay Meadowbank SCO SCO
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Joshua Caswell ONAKAI IRE IRE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Andreas Mead Ishinryu Barking ENG ENG
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Robert Steadman RSK Roding ENG ENG
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Shaun Jones Shikon ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Raymond Gilloway Strabane IRE IRE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Yannick Charle Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite dorostenky (14-15) -48kg
1. kumite dorostenky (14-15) -48kg Sinead Costeloe ASK IRE IRE
2. kumite dorostenky (14-15) -48kg Emma Lucraft Ishinryu Barking ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) -48kg Laura Slevin Kokusai SCO SCO
kumite dorostenky (14-15) -53kg
1. kumite dorostenky (14-15) -53kg Alice Goudie Shikon ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) -53kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -53kg Shirley De Bondt Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) -53kg Sophie Richardson Ishinryu Rainham ENG ENG
kumite dorostenky (14-15) -59kg
1. kumite dorostenky (14-15) -59kg Hayley Bremner RSK Roding ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) -59kg Jenna Montgomerie All Styles SCO SCO
3. kumite dorostenky (14-15) -59kg Shauna Carroll Shikon ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) -59kg Georgina Smart RSK Roding ENG ENG
kumite dorostenky (14-15) +59kg
1. kumite dorostenky (14-15) +59kg Whitney Rose Kaizen Central ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) +59kg Laura Parkes Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) +59kg Larissa Heath Higashi ENG ENG
3. kumite dorostenky (14-15) +59kg Ffion Morgan Jishin Karate WAL WAL
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg Eric Jonck Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED NED
3. kumite junioři (16-17) -60kg Alex Little Ken Bu Kan ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -60kg Mark Mulholland ONAKAI IRE IRE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Phillip Condren ONAKAI IRE IRE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Raphael Petersen Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -65kg Mark Carolan ONAKAI IRE IRE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Mathew Drury Shikon ENG ENG
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Dan Brown Shikon ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) -70kg Joshua Kirk Bujin ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -70kg Hudayfa Gefori BKO ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -70kg Emil Kotasek SKIF - DK DEN DEN
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Matiss Cirullis Milons LAT LAT
2. kumite junioři (16-17) -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg John Hannaway ONAKAI IRE IRE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Jason Marquis Shikon ENG ENG
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Dylan de Weerd Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) +75kg Josh Kirwan RSK Roding ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) +75kg Gareth Dunkerley Bujin ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) +75kg Cheyne Phillips The Dojo ENG ENG
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Siobhan Hayes Shindo Kai ENG ENG
2. kumite dorostenky -51kg Lindsey Turnbull Shikon ENG ENG
3. kumite dorostenky -51kg Carol Duffy Newry Karate IRE IRE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite dorostenky -57kg Kataryna Walecka Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenky -57kg Christelle Bofferding Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kumite dorostenky -57kg Lorraine Williams Carracastle IRE IRE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Ivana Dučová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite dorostenky +57kg Samantha Beezley RSK Roding ENG ENG
3. kumite dorostenky +57kg Bahija Berrouba Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED NED
3. kumite dorostenky +57kg Hanina Berrouba Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED NED
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Robert Scott Jishin Karate WAL WAL
2. kumite junioři (18-20) -60kg David Plested Shikon ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -60kg James McMenamain Strabane IRE IRE
3. kumite junioři (18-20) -60kg Lee Willis Shikon ENG ENG
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Steven Rooney Sakai SCO SCO
2. kumite junioři (18-20) -65kg Rhys Jones Jishin Karate WAL WAL
3. kumite junioři (18-20) -65kg Tom Canham EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -65kg Nicki Lefevre Ishoj Karate DEN DEN
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Michael Murray All Styles SCO SCO
2. kumite junioři (18-20) -70kg Noureddine Bouloum Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite junioři (18-20) -70kg Daniel Cuthbert Shikon ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -70kg Craig Moffat Sakai SCO SCO
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Jamie Wishart Meadowbank SCO SCO
2. kumite junioři (18-20) -75kg Thomas Elsgaard Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite junioři (18-20) -75kg Paul Wolstencroft Sale Dojo) ENG ENG
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Mark Bradley Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -80kg Glen Mundell Meadowbank SCO SCO
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Michael Roche RSK Roding ENG ENG
2. kumite junioři (18-20) +80kg Philip Carlsen SKIF - DK DEN DEN
3. kumite junioři (18-20) +80kg Marc Schaack Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kumite junioři (18-20) +80kg Gordon Smith Collon Karate IRE IRE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Gemma John Jishin Karate WAL WAL
2. kumite ženy U21 -60kg Jenna Shilston Shikon ENG ENG
3. kumite ženy U21 -60kg Lauren Campbell ONAKAI IRE IRE
3. kumite ženy U21 -60kg Kerry Gunn Kaizen Central ENG ENG
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
2. kumite ženy U21 +60kg Ami Carrigan-Smith Shikon ENG ENG
3. kumite ženy U21 +60kg Kylie Marks Kaizen Central ENG ENG
3. kumite ženy U21 +60kg Sorcha McCorry ONAKAI IRE IRE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Steven Rooney Sakai SCO SCO
2. kumite muži -65kg Rhys Jones Jishin Karate WAL WAL
3. kumite muži -65kg Ferhat Akbulut Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite muži -65kg Nicki Lefevre Ishoj Karate DEN DEN
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Collin Heath Higashi ENG ENG
2. kumite muži -70kg Mark Sheridan ONAKAI IRE IRE
3. kumite muži -70kg James Duncan Kaizen Central ENG ENG
3. kumite muži -70kg David Godfrey Jishin Karate WAL WAL
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Alton Brown Toyakwai ENG ENG
2. kumite muži -75kg Vincent O'Hora ONAKAI IRE IRE
3. kumite muži -75kg Barry Battson Shikon ENG ENG
3. kumite muži -75kg Andrew Michaelides Shikon ENG ENG
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Ronan Flynn Glasnevin IRE IRE
2. kumite muži -80kg Leonard McMahon ONAKAI IRE IRE
3. kumite muži -80kg Mark Bradley Sale Dojo) ENG ENG
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Callum Robb Meadowbank SCO SCO
2. kumite muži +80kg Gethin Williams Jishin Karate WAL WAL
3. kumite muži +80kg John Gallagher Strabane IRE IRE
3. kumite muži +80kg Gordon Smith Collon Karate IRE IRE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Alton Brown Toyakwai ENG ENG
2. kumite muži BRH Ben Moir Bujin ENG ENG
3. kumite muži BRH Adam Boulton Bujin ENG ENG
3. kumite muži BRH Collin Heath Higashi ENG ENG
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Jenna Shilston Shikon ENG ENG
2. kumite ženy -53kg Lisa Rogers Azami Karate SCO SCO
3. kumite ženy -53kg Katherine Fewster Bujin ENG ENG
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Gemma John Jishin Karate WAL WAL
2. kumite ženy -60kg Kerry Gunn Kaizen Central ENG ENG
3. kumite ženy -60kg Emily Geraghty Glasnevin IRE IRE
3. kumite ženy -60kg Alana Leonard Sale Dojo) ENG ENG
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
2. kumite ženy +60kg Heike Schultz TuS St. Arnold GER GER
3. kumite ženy +60kg Barbara Kiszlo Kaisho Karate POL POL
3. kumite ženy +60kg Melissa Lewis Higashi ENG ENG
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lauren Adams Yamaguchi Goju-Kai ENG ENG
2. kumite ženy BRH Alana Leonard Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite ženy BRH Kerry Gunn Kaizen Central ENG ENG
3. kumite ženy BRH Melissa Lewis Higashi ENG ENG
kumite team ml. žáci
1. kumite team ml. žáci Shikon (ENG) ENG ENG
2. kumite team ml. žáci ONAKAI (IRE) IRE IRE
3. kumite team ml. žáci Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
3. kumite team ml. žáci Strabane (IRE) IRE IRE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Nizozemsko NED NED
2. kumite team st. žákyně Kaizen Central (ENG) ENG ENG
3. kumite team st. žákyně EKKA Caribbean (ENG) ENG ENG
3. kumite team st. žákyně ONAKAI (IRE) IRE IRE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) RSK Roding (ENG) ENG ENG
2. kumite team dorostenci (14-15) SKIF - DK (DEN) DEN DEN
3. kumite team dorostenci (14-15) Ken Bu Kan (ENG) ENG ENG
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Meadowbank (SCO) SCO SCO
2. kumite team dorostenky (14-15) Nizozemsko NED NED
3. kumite team dorostenky (14-15) Ken Yu Kai (Sale Dojo) (ENG) ENG ENG
3. kumite team dorostenky (14-15) Shikon (ENG) ENG ENG
kumite team dorostenci + junioři
1. kumite team dorostenci + junioři Ishoj Karate (DEN) DEN DEN
2. kumite team dorostenci + junioři BKO (ENG) ENG ENG
3. kumite team dorostenci + junioři ONAKAI (IRE) IRE IRE
3. kumite team dorostenci + junioři Kaisho Karate (POL) POL POL
kumite team dorostenky + juniorky
1. kumite team dorostenky + juniorky Shikon (ENG) ENG ENG
2. kumite team dorostenky + juniorky Nauwelaerts (NED) NED NED
3. kumite team dorostenky + juniorky Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team dorostenky + juniorky RSK Roding (ENG) ENG ENG
kumite team muži
1. kumite team muži Shikon (ENG) ENG ENG
2. kumite team muži Ishoj Karate (DEN) DEN DEN
3. kumite team muži ONAKAI (IRE) IRE IRE
3. kumite team muži Glasnevin (IRE) IRE IRE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Yamaguchi Goju-Kai (ENG) ENG ENG
2. kumite team ženy Kokusai (SCO) SCO SCO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Belgium Grand Prix 2006 05.11.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk