KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Belgium Grand Prix 2006 - 05.11.2006

Město Lovaň
Stát Belgie
Pořadatel Belgium Karate Federation
Kluby na medailových pozicích 43
Státy na medailových pozicích 9
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
70.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 25x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KUMITE
kumite ml. žáci mínus
1. kumite ml. žáci mínus Issam Boulahyan Sportschool Venendaal NED NED
2. kumite ml. žáci mínus Oualid Bankodad Sportschool Venendaal NED NED
3. kumite ml. žáci mínus Julien Custinne Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. žáci mínus Gaëtan Stiel Champions Club BEL BEL
kumite ml. žáci plus
1. kumite ml. žáci plus Khalid Bouglalab KC Wallonie BEL BEL
2. kumite ml. žáci plus Haakon Schoonjans KC Kachi Ninove BEL BEL
3. kumite ml. žáci plus Vincent Carrandi KC Wallonie BEL BEL
3. kumite ml. žáci plus Faysal Hamnache MBKC Douaisis FRA FRA
kumite ml. žákyně mínus
1. kumite ml. žákyně mínus Kaylee Zwakhalen Karate Club Alken NED NED
2. kumite ml. žákyně mínus Hannah Williams Talbot Karate WAL WAL
3. kumite ml. žákyně mínus Kyra Bruneel Okinawa Kwai Gent-Laarne BEL BEL
3. kumite ml. žákyně mínus Sihem Hamnache MBKC Douaisis FRA FRA
kumite ml. žákyně plus
1. kumite ml. žákyně plus Amy Edwards Talbot Karate WAL WAL
2. kumite ml. žákyně plus Lisa Bracke Samoerai Leuven BEL BEL
3. kumite ml. žákyně plus Abbie Jones Talbot Karate WAL WAL
3. kumite ml. žákyně plus Elisa Meirsman Sei Pai KC BEL BEL
kumite st. žáci mínus
1. kumite st. žáci mínus Elliot Evans Vale Karate WAL WAL
2. kumite st. žáci mínus Brecht Evens KCAR Overpelt BEL BEL
3. kumite st. žáci mínus Luke Davies Vale Karate WAL WAL
3. kumite st. žáci mínus Sa?d Farsi KC Wallonie BEL BEL
kumite st. žáci plus
1. kumite st. žáci plus Yvan Rodriguez Merino CAMJ Karate Brussel BEL BEL
2. kumite st. žáci plus Jonathan Mululo Simba Team BEL BEL
3. kumite st. žáci plus Vincent Tamagni KC Wallonie BEL BEL
3. kumite st. žáci plus Jens van Poucke Okinawa Kwai Gent-Laarne BEL BEL
kumite st. žákyně mínus
1. kumite st. žákyně mínus Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite st. žákyně mínus Nadia Youmour Champions Club BEL BEL
3. kumite st. žákyně mínus Isra Ou-Aissa Sportschool Venendaal NED NED
3. kumite st. žákyně mínus Ulrike Schoonjans KC Kachi Ninove BEL BEL
kumite st. žákyně plus
1. kumite st. žákyně plus Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
2. kumite st. žákyně plus Stacey Lewis Talbot Karate WAL WAL
3. kumite st. žákyně plus Meldoy Nouromid KC Kachi Ninove BEL BEL
3. kumite st. žákyně plus Sharon Van Gent Nizozemsko NED NED
kumite ml. dorostenci mínus
1. kumite ml. dorostenci mínus Julien De Coster Caracalla Team BEL BEL
2. kumite ml. dorostenci mínus Jens Demetsenaere Champions Club BEL BEL
3. kumite ml. dorostenci mínus Maxim Declerc Samoerai Haacht BEL BEL
3. kumite ml. dorostenci mínus Armins Lutkevics Milons LAT LAT
kumite ml. dorostenci plus
1. kumite ml. dorostenci plus Mikael Warnier Champions Club BEL BEL
2. kumite ml. dorostenci plus Cyril Sollas KC Fleurus BEL BEL
3. kumite ml. dorostenci plus Waell Achouri Dai Nippon BEL BEL
3. kumite ml. dorostenci plus Scott Paramore Vale Karate WAL WAL
kumite ml. dorostenky mínus
1. kumite ml. dorostenky mínus Laura Pradelli Champions Club BEL BEL
2. kumite ml. dorostenky mínus Loes Braeken KCAR Overpelt BEL BEL
3. kumite ml. dorostenky mínus Duygu Bugur Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
3. kumite ml. dorostenky mínus Robin Eijkenboom Karate Club Alken NED NED
kumite ml. dorostenky plus
1. kumite ml. dorostenky plus Jana Bitsch Německo GER GER
2. kumite ml. dorostenky plus Ancy Mangelschots KC Leopoldsburg BEL BEL
3. kumite ml. dorostenky plus Nikky Hoornweg Unity 99 Rotterdam NED NED
3. kumite ml. dorostenky plus Lisa Ludewig Bushido Waltershausen GER GER
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Raphael Piras KC Shin-Nin BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -60kg David Lewis Talbot Karate WAL WAL
3. kumite junioři (16-17) -60kg Khalid Ebaihoubarka Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -60kg Eric Jonck Nizozemsko NED NED
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Vincent Vasseur Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -65kg Lorenzo Manhoef Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -65kg Arturs Lutkevics Milons LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -65kg Stafan Schneider KV Baden Württemberg GER GER
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Douglas Franco Simba Team BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -70kg Frank Socquet Ronin Leuven BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -70kg Nicky Agema Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -70kg Roel Evens KCAR Overpelt BEL BEL
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Ikan Jaouad Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -75kg Wayne Verheuvel Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -75kg Dylan de Weerd Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -75kg Bryan Mackin Yamakai Sport Karate SCO SCO
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Antony Iuretig KC Shin-Nin BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) +75kg Paul Dorenberg Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) +75kg Glenn Dubois Samoerai Leuven BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) +75kg Diego Verdonck KC Leopoldsburg BEL BEL
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Angelique Meirsman Sei Pai KC BEL BEL
2. kumite dorostenky -51kg Sharina Morren Kani Uchi Scherpenheuvel BEL BEL
3. kumite dorostenky -51kg Alena Herman KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite dorostenky -51kg Sandra Liebig KV Baden Württemberg GER GER
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Elsintha Telehala Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky -57kg Mira-Marisa Silvestrini SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite dorostenky -57kg Melissa Dubois Samoerai Leuven BEL BEL
3. kumite dorostenky -57kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Danielle Hooglugt Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky +57kg Hanina Berrouba Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky +57kg Laura Bustian Bushido Beelitz GER GER
3. kumite dorostenky +57kg Jasmine Tips KC Kerkhoven BEL BEL
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Jonathan Thaels KC Le Chardon BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -60kg Giovanni Tollenaar Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (18-20) -60kg Jamal Ebaihoubarka Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (18-20) -60kg Kenny Koster Voris Schoten BEL BEL
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Nicky Koster Voris Schoten BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -65kg Paul Moy Yamakai Sport Karate SCO SCO
3. kumite junioři (18-20) -65kg Alexander Heimann Oberberg Karate Gummersbach GER GER
3. kumite junioři (18-20) -65kg Mike Hofman Sei Wa Kai Team GER GER
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Yannick Piersotte Sei Pai KC BEL BEL
2. kumite junioři (18-20) -70kg Jimmy Macco Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (18-20) -70kg Michel de Wit Champions Club BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -70kg Sheppard Moreno Nizozemsko NED NED
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg René Smaal Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (18-20) -75kg Ruviëne Mathilda Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (18-20) -75kg Romain Debatty KCM Debatty BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -75kg Jerome Essabri KC Wallonie BEL BEL
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Lars van Keulen Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (18-20) -80kg Chiel Voordeckers Hara Kiyo Veerle BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -80kg Steve Englebert KCM Debatty BEL BEL
3. kumite junioři (18-20) -80kg Jeroen Quets Budo Karate Turnhout BEL BEL
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Nicky Le Fébre Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (18-20) +80kg Mitchell de Weerd Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (18-20) +80kg Mathew Divetti Talbot Karate WAL WAL
3. kumite junioři (18-20) +80kg Sander Kums KC Bochelt BEL BEL
kumite juniorky (18-20) -53kg
1. kumite juniorky (18-20) -53kg Samantha Jones Talbot Karate WAL WAL
2. kumite juniorky (18-20) -53kg Nadine Klietschkowski Německo GER GER
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND AND
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Katja Weser Německo GER GER
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg Anjela Tazidinova Německo GER GER
2. kumite juniorky (18-20) -60kg Lindsey Weerdenburg Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Stephanie Lauwers KCM Debatty BEL BEL
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Céline Leon KC Wallonie BEL BEL
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Lene Vrijsen KCAR Overpelt BEL BEL
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Julia Gromovaja Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Julia Rückwardt Německo GER GER
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Eline van Lent Sportacademie Nauwelaerts de Agé NED NED

Související turnaje:

Turnaj Datum
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk