KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Irish Grand Prix 2008 - 29.03.2008 - 30.05.2008

şehir Dublin
Ülke İrlanda
Organizasyon ONAKAI
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 21
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
51.92%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 13x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Joe Bonassisa Shikon ENG ENG
2. kata bay -11 yas Bryan Beideler Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kata bay -11 yas Dwain Beideler Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kata bay -11 yas Connor Routh Shikon ENG ENG
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Noemie Da Costa KC Walferdange LUX LUX
2. kata bayan -12 yas Solene Da Costa Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Oliver Briggs Shikon ENG ENG
2. kata bay 12-13 yas Ryan Correya Shikon ENG ENG
3. kata bay 12-13 yas Sam Hulbert Shikon ENG ENG
3. kata bay 12-13 yas Toms Logins Tukuma Karate Club LAT LAT
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Oceane da Costa Lüksemburg LUX LUX
2. kata bayan 12-13 yas Rebecca Barton-Hagger Shikon ENG ENG
3. kata bayan 12-13 yas Allina Drew Shikon ENG ENG
3. kata bayan 12-13 yas Becky O'Grady Shikon ENG ENG
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Kevin Petry KC Lintgen LUX LUX
2. kata bay 14-15 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Jason Lima da Silva Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kata bay 14-15 yas Aaron O'Grady Carlow Karate Club IRE IRE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Lucille Reale Sete Shotokan FRA FRA
2. kata bayan 14-15 yas Liz Hary Lüksemburg LUX LUX
3. kata bayan 14-15 yas Josie O'Grady Shikon ENG ENG
3. kata bayan 14-15 yas Emma Whytefield Shikon ENG ENG
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Andreas Millarch Danimarka DEN DEN
2. kata bay 16-17 yas Oliver Enkamp Combat Academy SWE SWE
3. kata bay 16-17 yas Aaron O'Grady Carlow Karate Club IRE IRE
3. kata bay 16-17 yas Kris Whelan Carlow Karate Club IRE IRE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Illaria Melmer Lüksemburg LUX LUX
2. kata bayan 16-17 yas Pernille Hansen Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Emma Andrews Nihon Karate-Do USA USA
3. kata bayan 16-17 yas Nora Peters KC Lintgen LUX LUX
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas John Gardiner Ishinryu Upminster ENG ENG
2. kata bay 18-20 yas Bo Liliegreen Danimarka DEN DEN
3. kata bay 18-20 yas Jesse Enkamp Combat Academy SWE SWE
3. kata bay 18-20 yas Kenny Rasmussen Danimarka DEN DEN
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Ann Kristensen Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 18-20 yas Frederikke Nielsen Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 18-20 yas Emma Furey Carlow Karate Club IRE IRE
3. kata bayan 18-20 yas Megan Hefferman Carlow Karate Club IRE IRE
kata bay
1. kata bay Bo Liliegreen Danimarka DEN DEN
2. kata bay Fabien Aletto Sete Shotokan FRA FRA
3. kata bay Jesse Enkamp Combat Academy SWE SWE
3. kata bay Kenny Rasmussen Danimarka DEN DEN
kata bayan
1. kata bayan Varaporn Poorisrisak Danimarka DEN DEN
2. kata bayan Ann Kristensen Danimarka DEN DEN
3. kata bayan Frederikke Nielsen Danimarka DEN DEN
3. kata bayan Andrea Whelan Carlow Karate Club IRE IRE
KUMITE
kumite bay -12 yas OPEN
1. kumite bay -12 yas OPEN Joe Bonassisa Shikon ENG ENG
2. kumite bay -12 yas OPEN Jamie Carroll Shikon ENG ENG
3. kumite bay -12 yas OPEN Liam Powell Shikon ENG ENG
3. kumite bay -12 yas OPEN Connor Routh Shikon ENG ENG
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Solene Da Costa Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Ryan Correya Shikon ENG ENG
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tiarnan Moore Newcastle KC NIR NIR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Oliver Briggs Shikon ENG ENG
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Sam Hulbert Shikon ENG ENG
kumite bay 12-13 yas +45kg
1. kumite bay 12-13 yas +45kg Nikolajs Bodrovs Riga Karete LAT LAT
2. kumite bay 12-13 yas +45kg Adam Carrigan-Smith Shikon ENG ENG
3. kumite bay 12-13 yas +45kg Charlie Collins Shikon ENG ENG
3. kumite bay 12-13 yas +45kg Connor Hill Shikon ENG ENG
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Emmanuelle Ferré Sete Shotokan FRA FRA
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Rebecca Barton-Hagger Shikon ENG ENG
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anna James-Bott Shikon ENG ENG
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Becky O'Grady Shikon ENG ENG
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Shauna Carroll Shikon ENG ENG
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Allina Drew Shikon ENG ENG
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Harrison Drew Shikon ENG ENG
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Latif Owarth BKO ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Dan Grey Sete Shotokan FRA FRA
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jason Lima da Silva Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite bay 14-15 yas +57kg
1. kumite bay 14-15 yas +57kg Ben Coward Shikon ENG ENG
2. kumite bay 14-15 yas +57kg Emil Vohlert Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas +57kg Lloyd Anderson Shikon ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas +57kg Guillaume Dubois Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite bayan 14-15 yas OPEN
1. kumite bayan 14-15 yas OPEN Chloe Clifton Shikon ENG ENG
2. kumite bayan 14-15 yas OPEN Rebecca Flowers Shikon ENG ENG
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Mary Berwick Shikon ENG ENG
3. kumite bayan 14-15 yas OPEN Katie Pattison Shikon ENG ENG
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Mike Bjerregaard Danimarka DEN DEN
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Hudayfa Gefori BKO ENG ENG
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Mark Kenny Strabane IRE IRE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Gerard McAnulty Newcastle KC NIR NIR
kumite bay 16-17 yas +70kg
1. kumite bay 16-17 yas +70kg Elmin Sabotic Lüksemburg LUX LUX
2. kumite bay 16-17 yas +70kg Adan Skenderovic Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Raymond Gilloway Strabane IRE IRE
3. kumite bay 16-17 yas +70kg Andrew Taylor İngiltere ENG ENG
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Quaassim Hussain BKO ENG ENG
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Gudbjartur Asgiersson Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Sameer Owarth BKO ENG ENG
3. kumite bay 18-20 yas -70kg David Plested Shikon ENG ENG
kumite bay 18-20 yas +70kg
1. kumite bay 18-20 yas +70kg Gordon Smith Collon Karate IRE IRE
2. kumite bay 18-20 yas +70kg Peter Wallin Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay 18-20 yas +70kg Marc Schaack Karate Club Differdange Luxemburg LUX LUX
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Cindy Sensenacq Fransa FRA FRA
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lindsey Turnbull Shikon ENG ENG
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Barry Battson Shikon ENG ENG
2. kumite bay -70kg Frank Aude Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay -70kg Jacob Balshoej Hinnerup Shotokan DEN DEN
3. kumite bay -70kg Sean Bashford Shikon ENG ENG
kumite bay +70kg
1. kumite bay +70kg Gordon Smith Collon Karate IRE IRE
2. kumite bay +70kg Daniel Cuthbert Shikon ENG ENG
3. kumite bay +70kg Daniel Hollister Shikon ENG ENG
3. kumite bay +70kg Ari Sveinsson Sportkarate DEN DEN
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Gordon Smith Collon Karate IRE IRE
2. kumite bay OPEN Ari Sveinsson Sportkarate DEN DEN
3. kumite bay OPEN Jacob Balshoej Hinnerup Shotokan DEN DEN
3. kumite bay OPEN Simon O'Dowd Strabane IRE IRE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Cindy Sensenacq Fransa FRA FRA
2. kumite bayan OPEN Ami Carrigan-Smith Shikon ENG ENG
3. kumite bayan OPEN Jesse Burke Caracalla Team BEL BEL
3. kumite bayan OPEN Lisa Lethbridge Shikon ENG ENG
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır