KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech senior championships 2008 - 29.03.2008

şehir Litomyšl
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, TJ Jiskra Litomyšl
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 20
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
59.73%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 226x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bay Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata bay Lukáš Chalupa Sport Relax CZE CZE
7. kata bay Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bay Jižní Čechy CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay -60kg Petr Báča SC Komura Kladno CZE CZE
5. kumite bay -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -65kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -65kg Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -65kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite bay -65kg Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -70kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -70kg Martin Fus Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Jiří Svrčula TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -75kg Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -80kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -80kg Radek Mačák KC Žatec CZE CZE
5. kumite bay -80kg Svatopluk Sekanina Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite bay -80kg Tomáš Balík TJ karate Nové Hrady CZE CZE
7. kumite bay -80kg Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay +80kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay +80kg Tomáš Matějka Sokol Velký Osek CZE CZE
3. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bay +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay OPEN Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay OPEN Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kumite bay OPEN Karel Hung SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite bay OPEN Marek Limburský Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite bayan -53kg Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan -60kg Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bayan -60kg Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Petra Cífková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Magda Pelechová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Štěpánka Šajnarová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Petra Cífková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
08.12.2018-09.12.2018
02.12.2017-03.12.2017
03.12.2016-04.12.2016
05.12.2015-06.12.2015
31.01.2015
07.12.2014
29.03.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır