KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Austrian Grand Prix 2006 - 27.05.2006 - 28.05.2006

şehir Graz
Ülke Avusturya
Organizasyon Alpe Adria Karate Federation
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 25
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
25.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 4x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matteo Zecchin ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kata bay -11 yas Reinis Ruza Tukuma Karate Club LAT LAT
3. kata bay -11 yas Luca Cickovic ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
3. kata bay -11 yas Krisztian Szabó Macaristan HUN HUN
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Dorota Balciarova Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
2. kata bayan -12 yas Ilaria Carraro ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kata bayan -12 yas Serena Brugnaro ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kata bayan -12 yas Beatrice Pelloso ASI Karate Veneto ITA ITA
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Carlo Cattelan ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kata bay 12-13 yas Stefano Mirkovic ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kata bay 12-13 yas Konrad Bogath KC Vas AUT AUT
3. kata bay 12-13 yas Florian Goritschnig ASI Karate Veneto ITA ITA
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Nadja Malinowsky Hayashi St. Pölten AUT AUT
2. kata bayan 12-13 yas Sabrina Schindele Hayashi St. Pölten AUT AUT
3. kata bayan 12-13 yas Beatrice Olivi ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kata bayan 12-13 yas Jennifer Stolb Hayashi St. Pölten AUT AUT
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Mattia Busato İtalya ITA ITA
3. kata bay 14-15 yas Lukas Karner UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
3. kata bay 14-15 yas Mattia Marchiori ASI Karate Veneto ITA ITA
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Caroline Schwarzinger Avusturya AUT AUT
2. kata bayan 14-15 yas Kim Bergwerff Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kata bayan 14-15 yas Tamara Dolzer ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
3. kata bayan 14-15 yas Christina Schuster K.T.V. Karate Kapfenberg AUT AUT
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Igor Molnár Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Peter Dermek Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Mike Schaunig Bushido Villach AUT AUT
3. kata bay 16-17 yas Boris Thereby Hanko Kai Senica SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Thomas Heinz Hayashi St. Pölten AUT AUT
5. kata bay 16-17 yas Gergely Szénási Macaristan HUN HUN
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Julia Just UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
3. kata bayan 16-17 yas Kata Adam Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 16-17 yas Marijana Djekic Sakura dojo Graz AUT AUT
5. kata bayan 16-17 yas Silvia Biasio ASI Karate Veneto ITA ITA
5. kata bayan 16-17 yas Natalie Kolbeck Hayashi St. Pölten AUT AUT
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Martin Kremser UKC Zen Tai Ryu HAK St. Pölten AUT AUT
2. kata bay 18-20 yas Jeffrey Ter Heijden Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kata bay 18-20 yas Ludovit Jánský Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Christian Vancea Sakura dojo Graz AUT AUT
5. kata bay 18-20 yas Matthias Fritz Sakura dojo Graz AUT AUT
5. kata bay 18-20 yas Markus Schimpfhuber Sakura dojo Graz AUT AUT
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Joan-Marie Stadler Avusturya AUT AUT
2. kata bayan 18-20 yas Federica Berto ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kata bayan 18-20 yas Agnes Prikrill KC Vas AUT AUT
3. kata bayan 18-20 yas Tanja Tscheinig Bushido Villach AUT AUT
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Gianluca Pedron ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bay -12 yas -40kg Michael Hölzl KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite bay -12 yas -40kg Nicholas Gogot K.T.V. Karate Kapfenberg AUT AUT
3. kumite bay -12 yas -40kg Arturs Keiselis Tukuma Karate Club LAT LAT
kumite bay -12 yas -50kg
1. kumite bay -12 yas -50kg Razvan Barbu Romania ROM ROM
2. kumite bay -12 yas -50kg Mirco Venturini ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bay -12 yas -50kg Milan Mirkovic ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite bay -12 yas -60kg
1. kumite bay -12 yas -60kg Manuel Fasch Avusturya AUT AUT
2. kumite bay -12 yas -60kg Mark Perin Romanya ROM ROM
3. kumite bay -12 yas -60kg Tudor Scheul Romania ROM ROM
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Heidi Jay EKKA Caribbean ENG ENG
2. kumite bayan -11 yas -40kg Chloe Cooper İngiltere ENG ENG
3. kumite bayan -11 yas -40kg Serena Brugnaro ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bayan -11 yas -40kg Andrea Teasa Romanya ROM ROM
kumite bayan -12 yas -60kg
1. kumite bayan -12 yas -60kg Chiara Zuanon İtalya ITA ITA
2. kumite bayan -12 yas -60kg Angelica Cervesato İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -12 yas -60kg Ilaria Carraro ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bayan -12 yas -60kg Beatrice Libralato ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Filippo Ceschi ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Ryan Jay EKKA Caribbean ENG ENG
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Matteo Miotto ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Andrea Ridolfi ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite bay 14-15 yas -50kg
1. kumite bay 14-15 yas -50kg Andrei Luca Romanya ROM ROM
2. kumite bay 14-15 yas -50kg Claudiu Nicola Romanya ROM ROM
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Elia Bachin ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Florian Finz Shobu Vienna AUT AUT
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Vicentiu Ionita Romanya ROM ROM
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Nico Hemer KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Zan Perko Ljubljana SLO SLO
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Miha Zrimsek Ljubljana SLO SLO
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Piercarlo Pedron ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Barle Blaz Ljubljana SLO SLO
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Nico Malinowsky Hayashi St. Pölten AUT AUT
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Kevin Schott Karateverein Bruck a.d. Mur AUT AUT
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Iole Prando ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Francesca Gogot Romania ROM ROM
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tamara Dolzer ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Angela Longhi ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite bayan 14-15 yas -65kg
1. kumite bayan 14-15 yas -65kg Patricia Fellner K.T.V. Karate Kapfenberg AUT AUT
2. kumite bayan 14-15 yas -65kg Sara Mazzi ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bayan 14-15 yas -65kg Bernadette Auer Karateverein Bruck a.d. Mur AUT AUT
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Mirko Danieli ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Florin Gurban Romanya ROM ROM
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Boris Delhez Tadashi-do Rotterdam NED NED
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Patrick Süßenbacher Avusturya AUT AUT
5. kumite bay 16-17 yas -60kg Josef Götzinger Hayashi St. Pölten AUT AUT
5. kumite bay 16-17 yas -60kg Thomas Heinz Hayashi St. Pölten AUT AUT
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Gergely Szénási Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Filippo Scapin ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Alberto Vardiero ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Massimiliano Cerversato ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Elmars Cibis Tukuma Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Thomas Preinsperger K.T.V. Karate Kapfenberg AUT AUT
5. kumite bay 16-17 yas -70kg Laurentiu Oleacu Romanya ROM ROM
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Ruviëne Mathilda Hollanda NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Mario Fugaciu Romanya ROM ROM
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Craig Warren EKKA Caribbean ENG ENG
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Kata Adam Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Doris Kurz KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Manuela Campagnola ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Ilarian Dal Mina ASI Karate Veneto ITA ITA
5. kumite bayan 16-17 yas -51kg Katja Lechner ASKÖ Karateclub Feldkirchen AUT AUT
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Georgia Buchner Avusturya AUT AUT
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Valentina Facaro ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Gita Berga Tukuma Karate Club LAT LAT
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Barbara Walcher Karateverein Bruck a.d. Mur AUT AUT
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Giulia Bernardi ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Ilona Kolosava Tukuma Karate Club LAT LAT
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Mihaela Ene Romanya ROM ROM
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Sarah Sarlo ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Joachim Klampfl Union Köflach AUT AUT
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Miki Bizzotto ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Matteo Fabian ASI Karate Veneto ITA ITA
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Stefan Holler KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
5. kumite bay 18-20 yas -70kg Razvan Bogza Romanya ROM ROM
5. kumite bay 18-20 yas -70kg Christoph Neubauer Gojukan Brunn am Gebirge AUT AUT
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Luca Navarro ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Matthias Skofitsch Sakura dojo Graz AUT AUT
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Argtim Hani KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Franz Mauch Shotokan Salzburg AUT AUT
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Günther Stangl Avusturya AUT AUT
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Michael Koza KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Klaus Aren ASKÖ Karateclub Wolfsberg AUT AUT
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Harald Koberg Sakura dojo Graz AUT AUT
5. kumite bay 18-20 yas +80kg Jörg Gebhardt Gojukan Brunn am Gebirge AUT AUT
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Barbara Kovacs Gojukan Brunn am Gebirge AUT AUT
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Simone Pieber Übersbach AUT AUT
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Agnes Prikrill KC Vas AUT AUT
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Dragana Rasic Gojukan Brunn am Gebirge AUT AUT
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Corina Popescu Romanya ROM ROM
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Ruth Weber KC Volksbank Fürstenfeld AUT AUT
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Eva Mauch Shotokan Salzburg AUT AUT
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Bianca Ponocny Gojukan Brunn am Gebirge AUT AUT
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Sara Tosi ASI Karate Veneto ITA ITA
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Katrin Pitter Übersbach AUT AUT
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Anisoara Nita Romanya ROM ROM
kumite takýmlar bay -11 yas
1. kumite takýmlar bay -11 yas ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
2. kumite takýmlar bay -11 yas KC Volksbank Fürstenfeld (AUT) AUT AUT
3. kumite takýmlar bay -11 yas Romanya ROM ROM
kumite takýmlar bayan -11 yas
1. kumite takýmlar bayan -11 yas ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
2. kumite takýmlar bayan -11 yas ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
3. kumite takýmlar bayan -11 yas EKKA Caribbean (ENG) ENG ENG
3. kumite takýmlar bayan -11 yas ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Letonya LAT LAT
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Romanya ROM ROM
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Romanya ROM ROM
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Romanya ROM ROM
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Letonya LAT LAT
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Romanya ROM ROM
kumite takýmlar bay 18-20 yas
1. kumite takýmlar bay 18-20 yas KC Volksbank Fürstenfeld (AUT) AUT AUT
2. kumite takýmlar bay 18-20 yas ASI Karate Veneto (ITA) ITA ITA
kumite takýmlar bayan 18-20 yas
1. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Romanya ROM ROM
2. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Gojukan Brunn AUT AUT

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Czech Grand Prix 2007 29.09.2007-30.09.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır