KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
920. postup Stian Bagroen Norveç NOR 2 96
920. postup Joe Bonassisa Shikon ENG 2 96
920. postup Rhys Jones Birleşik Krallık GRB 3 2 96
920. postup Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER 1 3 3 96
920. pokles Igor Molnár Uraken Rimavská Sobota SVK 3 1 1 96
920. pokles Isra Ou-Aissa Team Fightin' Nabil (NED) NED 1 2 2 96
920. pokles Tina Stegel Postojna SLO 1 1 1 96
920. pokles Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER 2 2 2 96
2459. pokles Rita Foppe Bunkai Haren GER 2 1 95
2459. pokles Lukáš Janda Çek Cumhuriyeti CZE 2 2 95
2461. pokles Ivana Stepanović Belgrade K.F. SRB 2 1 1 93
2462. pokles Haris Kovačević Hırvatistan CRO 1 2 91
2463. pokles Shemsi Aslani SKR Team SUI 1 1 90
2463. pokles Amir Begovic Makedonya MKD 1 2 90
2463. pokles Angelica Cervesato İtalya ITA 1 1 1 90
2463. pokles Marta Embriz Meksika MEX 1 1 90
2463. pokles Hacen Hammour Levallois sporting club FRA 2 1 90
2463. pokles Serhiy Chervinskyi Uniion Club UKR 1 1 1 90
2463. pokles Veronika Ištvánková Çek Cumhuriyeti CZE 2 1 90
2463. pokles Stefan Ivanović Sırbistan SRB 1 1 90
2463. pokles Christo Mondolu Endonezya INA 2 1 90
2463. pokles Umar Syarief Endonezya INA 1 1 90
2473. pokles Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 2 1 1 89
2473. pokles Angelique Meirsman Belçika BEL 1 1 3 1 89
2473. pokles Lauren Tutty İngiltere ENG 1 1 1 89
2476. pokles Florian Genau Almanya GER 2 2 1 88
2476. pokles Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 1 1 1 88
2476. pokles Jan Kočí Çek Cumhuriyeti CZE 3 88
2476. pokles Ashley Timmer Hollanda NED 1 2 2 88
2480. pokles Veljko Brnovic Budućnost Podgorica MNE 1 1 85
2480. pokles Dennis Dreimann Almanya GER 1 1 2 85
2480. pokles Luka Stajović Budućnost Podgorica MNE 1 1 85
2480. pokles Daniel Vučić Hercegovina Zagreb CRO 2 2 85
2484. pokles Boris Delhez Choku Gym Zaandam NED 3 2 84
2484. pokles Ornella Nezi Lüksemburg LUX 3 84
2484. pokles Jakob Schultz Almanya GER 1 2 1 84
2487. pokles Yunis Nassar SC Banzai Berlin GER 2 1 83
2487. pokles Seryozha Sargsyan Armenia ARM 1 1 1 83
2489. pokles Jesse Enkamp Combat Academy SWE 2 1 82
2489. pokles Leticia Ferreira Lüksemburg LUX 2 1 82
2489. pokles Špela Muha Slovenya SLO 1 1 2 82
2489. pokles Francis Murphy İskoçya SCO 1 1 1 82
2489. pokles Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 82
2494. pokles Cyril Sollas Federation Francophone BEL 1 1 1 1 81
2494. pokles Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 1 1 81
2494. pokles Bart van de Wal SKIF Belgium BEL 2 1 1 81
2497. pokles Evgenii Alekhin Rusya RUS 1 80
2497. pokles Tamara Amador Perez İspanya ESP 1 80
2497. pokles Alexandrea Anacan Yeni Zelanda NZL 1 80
2497. pokles Simon Antikj Makedonya MKD 1 1 80

Sayfa: 50/100
<< 50 |  51 |  52 |  53 |  54 |  55 |  56 |  57 |  58 |  59 |  60

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede