KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
139. Tereza Věchetová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 14
102. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 13
103. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 12
103. Tereza Jarošová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 12
103. Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
103. Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE 1 2 12
103. Jana Pavlíková KC Dragons Rosice CZE 1 12
103. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
109. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 11
109. Veronika Trávniková Karate Vision Praha CZE 3 11
111. Lenka Borgulová Sport Club Flair o.s. CZE 2 10
111. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 10
111. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
111. Alena Plunderová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 10
111. Kateřina Spurná SK Slavia Orlová CZE 1 1 10
116. Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE 1 8
116. Jana Havláková KC MABU-DO Olomouc CZE 1 8
116. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
116. Lucie Köppelová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 8
116. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 8
116. Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
116. Pavla Mezzeiová Champions team z.s. CZE 1 8
116. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 2 8
116. Taťána Pancuráková Gojukan Praha CZE 2 8
116. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
116. Martina Plešingerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 8
116. Alena Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
116. Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
116. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
116. Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
116. Lenka Sigmundová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
116. Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 8
116. Monika Švejdová (Kohoutová) Makoto Karate Klub CZE 1 8
116. Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE 1 8
135. Elvíra Djemileva SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 7
135. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 7
135. Eva Křížová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 7
138. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
138. Nikola Kampeová Sokol Nymburk CZE 1 1 6
138. Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
138. Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
138. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
138. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
138. Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 6
145. Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 5
146. Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
146. Kateřina Dědková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
146. Tereza Folovská Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
146. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 4
146. Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4

Sayfa: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede