KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
13. Milan Vévoda DDM Valašské Meziříčí CZE 1 1 6
152. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 2 5
152. Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE 1 5
154. Tomáš Balík TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
154. Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE 1 4
154. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
154. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
154. Lukáš Havlásek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
154. Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
154. Martin Horváth KC Podbořany CZE 1 4
154. Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
154. Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
154. Lukáš Chalupa Sport Relax CZE 1 4
154. Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
154. Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
154. Martin Jasanský Shinzato Dojo Praha CZE 1 4
154. Tomáš Kadlíček Gojukan Praha CZE 1 4
154. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 1 4
154. Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
154. Karel Krásný SK Predátor Praha CZE 2 4
154. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 4
154. Jaromír Kubát KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 4
154. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
154. Marek Limburský Karate Vision Praha CZE 1 4
154. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
154. Tomáš Masopust Sport Relax CZE 1 4
154. Milan Pavlíček BUDO Plzeň z.s. CZE 1 4
154. Jakub Pohrom ŠSK karate Karviná CZE 1 4
154. David Ryvol USK Slavia Liberec CZE 1 4
154. David Sirový TJ Karate Praha CZE 1 4
154. Pavel Šimon Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
154. Miroslav Štefan Sport Relax CZE 1 4
154. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4
154. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
154. Josef Voráček SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 4
154. Petr Zažirej Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 4
187. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3
187. Tomáš Hána SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3
187. Vojtěch Konopa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
187. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
187. Ondřej Kouba Sport Relax CZE 1 3
187. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3
187. Vít Listík Kobra Kladno CZE 1 3
187. Vít Masař Çek Cumhuriyeti CZE 1 3
187. Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE 1 3
187. Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
187. Jan Roller TJ Karate Praha CZE 1 3
187. Igor Šebo Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
187. Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 3
200. Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2

Sayfa: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede