KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
223. Pavel Bakule Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
223. Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
223. Tomáš Braun T.J. Sokol Pardubice I. CZE 2 8
223. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
223. Martin Fus Baník Havířov CZE 2 8
223. Libor Gurecký Baník Havířov CZE 1 8
223. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 8
223. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
223. Tomáš Hála Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
223. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 8
223. Lukáš Honc Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
223. David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE 1 8
223. Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
223. Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE 2 8
223. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
223. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
223. Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 8
223. Petr Pinhart KK Litvínov CZE 1 1 8
223. Aleš Radil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 8
223. Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
223. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
223. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
223. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
223. Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE 1 8
175. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 7
176. Michal Adámek Sport Relax CZE 1 6
176. Jan Bednář TJ KARATE Praha CZE 1 6
176. Milan Gančár SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 6
176. Michal Chmelař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
176. Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE 1 1 6
176. Josef Král Karate Polička CZE 1 1 6
176. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 2 6
176. Kristián Lecián M. M. Ryu Ostrava CZE 1 6
176. Angelo Purgert TJ KARATE Praha CZE 1 6
176. David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
176. Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 6
187. Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE 1 4
187. Karel Boura USK Slavia Liberec CZE 1 4
187. Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
187. Matouš Friedrich SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 4
187. Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
187. Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE 1 4
187. Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
187. Martin Goláň T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 4
187. Martin Halbrštát SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
187. Jan Haněl TJ Sokol Šumperk CZE 1 4
187. Miroslav Heřmánek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 4
187. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 4
187. Tomáš Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 4
187. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4

Sayfa: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede