KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
86. Matěj Řezáč Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
86. Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 22
103. Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 3 20
103. Jaroslav Roušar Karate Polička CZE 2 2 20
103. Tomáš Ženčuch KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 20
106. Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 19
107. Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 18
107. Jiří Junek Baník Havířov CZE 1 1 18
107. Jan Moravec TJ KARATE Praha CZE 1 1 1 18
107. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 2 18
107. Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 18
107. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 2 18
113. Jan Roller TJ KARATE Praha CZE 1 1 1 17
114. Aleš Bihari Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 16
114. Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE 1 2 16
114. Jan Dostál Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
114. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
114. Kamil Hromádko Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16
114. Ondřej Jakubec Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 2 16
114. David Kaválek st. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
114. David Kučera Shotokan karate club Louny CZE 1 16
114. Marek Limburský Karate Vision Praha CZE 1 1 1 16
114. Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
114. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
114. Daniel Pekuniak Champions team - Chodov CZE 1 16
114. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
114. Michal Sionkala Atara Ostrava CZE 1 16
128. Jindřich Ibl Shotokan karate club Louny CZE 1 1 14
128. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 14
128. Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE 1 1 14
131. Vojtěch Aschenbrenner KC Žatec CZE 1 12
131. Antonín Bauer Sokol karate Tišnov CZE 2 12
131. Ladislav Dostálek MSKA Krmelín CZE 1 1 12
131. Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
131. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 12
131. Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
131. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
131. Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 12
131. Miroslav Link Karate Klub Chodov CZE 1 1 12
131. Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 12
131. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 12
131. David Meduna KC Žatec CZE 2 12
131. Ondřej Novotný SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
131. Petr Paulus TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
131. Andryi Pinkevych KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
131. Petr Šuranský T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 12
131. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 12
148. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 2 10
148. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 10
150. Jaromír Pokorný Sport Relax CZE 1 1 9

Sayfa: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede