KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
35. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 12
35. Ondřej Troch TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 12
53. Martin Svoboda KK Přelouč CZE 2 2 9
54. Jaroslav Brabec Makoto Karate Klub CZE 1 8
54. Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE 1 8
54. Kryštof Kulan TJ KARATE Praha CZE 1 8
54. Martin Němeček Slovan Broumov CZE 1 8
54. Pavel Novotný K3 CZE 1 8
54. Michal Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
54. Miroslav Roman ŠSK karate Karviná CZE 2 8
54. Erik Roubínek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
54. Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
54. Petr Toušek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
64. postup Václav Fait TJ KARATE Praha CZE 1 6
64. pokles Jan Fait TJ KARATE Praha CZE 1 6
64. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
64. Martin Horváth KC Podbořany CZE 1 6
64. Ondřej Hromek SKK Budo Havířov CZE 1 6
64. Martin Ječný Karate Vision Praha CZE 1 6
64. Štěpán Kolarovský Karate Kolín CZE 1 6
64. Petr Pinhart KK Litvínov CZE 1 6
64. Evžen Šopa Sokol Choceň CZE 1 6
64. Tomáš Záleský st. Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 6
74. Miloš Sejkora KK Přelouč CZE 1 1 5
75. František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 4
75. Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
75. David Hubeňák SKK Budo Havířov CZE 1 4
75. Vladislav Janků USK Slavia Liberec CZE 1 4
75. Jan Kratochvíl SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
75. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
75. Petr Kupčík Karate Team Bohunice CZE 1 4
75. Petr Muladi Sokol Vítkovice CZE 1 4
75. Robert Pacák K3 CZE 1 4
75. Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
75. Tomáš Plevač Sokol karate Tišnov CZE 1 4
75. Dušan Turek Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 4
75. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 4
75. Alexey Ulyanin Red Dragon Team CZE 1 4
89. Michal Šolc TJ KARATE Praha CZE 1 3
89. Vladimír Vrabec Goju-Ryu Sokolov CZE 1 3
91. Tomáš Boček T.J. Sokol I. Smíchov CZE 1 2
91. Petr Frais Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2
91. Libor Janů TJ Sokol Šumperk CZE 1 2
91. Tomáš Pražák TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2
91. Jiří Trunec MSK Sokol Vysoké Mýto CZE 1 2
91. Mikuláš Záhorec SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2

Sayfa: 2/2
1 | 2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede