KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
104. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
104. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
104. Tomáš Brynda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
104. Tomáš Březina Baník Havířov CZE 1 8
104. Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
104. Jan Drobeček Sport Relax CZE 1 1 8
104. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 8
104. Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE 1 1 8
104. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
104. Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
104. Jan Krsek Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
104. Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE 1 1 8
104. Jan Oulehla Karate Velké Meziříčí CZE 1 8
104. Evžen Rambousek SK Karate Most CZE 1 8
104. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
66. Radovan Balský Sport Relax CZE 1 6
66. Josef Drahokoupil SKK Hradec Králové CZE 1 6
66. Jakub Kouřil Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 6
66. Václav Macháň Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 6
66. Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
66. Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
66. Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 6
66. Jan Šípek Karate Vision Praha CZE 1 6
66. Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
66. Michal Tomek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
76. Michal Antoš Sokol Nymburk CZE 1 4
76. Tomáš Balík TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
76. Lukáš Bastyan Schick Ryu Praha CZE 1 4
76. Martin Blatoň ŠSK karate Karviná CZE 1 4
76. Tomáš Boček Sokol Smíchov CZE 1 4
76. Patrik Černý TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
76. Jan Gajdoš Baník Havířov CZE 1 4
76. Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
76. Martin Horák SŠKS Pardubice CZE 1 4
76. Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
76. Antonín Kaiser Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
76. Jan Kuzněcov Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
76. Libor Mareš USK Slavia Liberec CZE 1 4
76. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
76. David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 4
76. David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
76. Dalibor Štula ŠSK karate Karviná CZE 1 4
76. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 2 4
76. Rostislav Volný Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
76. Mikuláš Záhorec Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
96. Jiří Týle SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
97. Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
97. Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
97. Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE 1 2
97. Milan Lorenc Karate Polička CZE 1 2

Sayfa: 2/3
1 | 2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede