KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 11 7 5 1 657
2. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 6 6 5 1 438
3. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 6 3 5 1 1 407
4. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 6 3 7 2 288
5. Jiří Svítek KC Žatec CZE 8 3 5 268
6. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 3 1 220
7. Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 6 1 2 2 216
8. Aleš Brůna KC Žatec CZE 1 3 1 178
9. Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 4 5 160
10. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 1 156
11. Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE 3 2 5 1 1 154
12. Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 4 2 138
13. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 2 4 1 134
14. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 3 132
15. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 112
16. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 108
17. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 104
18. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 2 90
19. Ondřej Strnad Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 2 72
20. Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE 2 2 2 1 64
21. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 58
22. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 48
22. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 2 48
24. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 40
24. Jan Vosáhlo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 40
26. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
26. Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 36
28. Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 1 32
28. David Venigr SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 32
30. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
31. Matěj Patzelt SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 24
31. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
31. Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 24
34. Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE 2 1 22
34. Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 22
36. Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
36. Jan Šípek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 20
38. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 16
38. Jan Michálek Sokol Pardubice CZE 1 16
38. Richard Šebora ŠSKK SOŠOOM Karviná CZE 1 1 16
41. Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 14
42. Petr Škoda KK Odry CZE 1 1 12
43. Petr Báča SC Komura Kladno CZE 1 8
43. Michal Galla Champions Team CZE 1 8
43. Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
43. Jiří Košut Karate Velké Meziříčí CZE 1 8
43. Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE 1 8
43. Roman Steiner Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
43. Miroslav Štefan Sport Relax CZE 2 8
50. Zdeněk Walica ŠSK karate Karviná CZE 1 4


^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede