KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 8 2 260
2. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 138
3. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 3 128
4. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 116
5. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 2 1 1 104
6. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 3 2 2 94
7. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 76
8. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 5 56
9. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 52
10. Vendula Baudischová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 44
11. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 38
12. Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 1 32
13. Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 30
14. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 28
15. Eliška Kudrnová SKIF Czech Republic CZE 1 2 26
16. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
17. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 1 22
17. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 22
19. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
19. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 19
19. Nela Mrázová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 19
22. Nikola Radostová GRYF z.s. CZE 1 2 18
23. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
23. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
23. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 16
26. Andrea Fialová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 15
27. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
28. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
28. Amélie Koutecká TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 12
28. Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 12
28. Mia Simonová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
32. Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 11
33. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 8
33. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
33. Natálie Soukupová Champions team - Chodov CZE 1 8
33. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
37. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
38. Marie Dobsová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
38. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
38. Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
38. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 6
42. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5
43. Simona Brychtová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
43. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
43. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
43. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
43. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1 4
48. Kamila Engelová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
48. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
48. Viktorka Mašková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede