KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Jakub Chodorovský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 4 3 80
2. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 40
3. Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 36
3. Tomáš Vu Duc Anh HPZ Karate CZE 2 1 36
5. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 32
6. Max Menčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 28
6. Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 28
6. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 28
9. David Hološevič SKP karate Písek CZE 1 24
9. Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 24
9. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
9. Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 24
9. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
9. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
9. Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
16. Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 21
16. Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 21
18. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
18. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 16
18. Ondřej Hlad SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
18. Josef Kolařík SKP karate Písek CZE 1 16
18. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
23. Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 12
23. Tobias Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 12
25. Jaroslav Butkaj TJ Karate Libčice CZE 1 8
25. postup Štěpán Dvořák GRYF z.s. CZE 1 8
25. pokles Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
25. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
25. Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE 1 8
25. Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 8
25. David Meixner Karate Silesia Opava CZE 1 8
25. Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 8
25. Jan Tománek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
25. Michal Trampota HPZ Karate CZE 1 8
35. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 1 4
35. Jan Jančařík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
35. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 1 4
35. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
35. Lukáš Puška SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 4
35. Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4


^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede