KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 260
2. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 120
3. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 100
4. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 80
5. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 72
6. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 40
7. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 36
7. Zuzana Tekely Champions team - Chodov CZE 1 1 1 36
9. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 25
10. Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE 1 24
10. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
10. Klára Muzikářová Çek Cumhuriyeti CZE 1 24
10. Pavlína Ondrejková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
10. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 1 24
15. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
15. Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE 1 1 20
17. Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 18
17. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 18
19. Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
19. Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 16
19. Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE 1 16
19. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 16
19. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
24. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 14
25. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 13
26. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
26. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 12
26. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
26. Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
26. Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 12
26. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
32. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 10
32. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 10
32. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 10
32. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 1 10
36. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
36. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 8
36. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
36. Kateřina Kopecká SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
36. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
36. Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
36. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
36. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 8
36. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
36. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
36. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
47. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
47. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 6
47. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
47. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede