KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 260
2. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 120
3. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 80
4. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 72
5. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 40
6. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 36
6. Zuzana Tekely Champions team - Chodov CZE 1 1 1 36
8. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 25
9. Anna Lojdová Champions team - Chodov CZE 1 24
9. Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
9. Klára Muzikářová Çek Cumhuriyeti CZE 1 24
9. Pavlína Ondrejková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
9. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 1 24
14. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
14. Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE 1 1 20
16. Kateřina Jedrýsková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 18
16. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 18
18. Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
18. Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 16
18. Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE 1 16
18. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 16
18. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
23. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 14
24. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 13
25. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
25. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 12
25. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
25. Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
25. Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 12
25. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
31. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 10
31. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 10
31. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 10
31. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 1 10
35. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
35. Kateřina Háková USK Slavia Liberec CZE 1 8
35. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
35. Kateřina Kopecká SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
35. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
35. Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
35. Beata Reguliová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 8
35. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 8
35. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
35. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
35. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
46. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
46. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 6
46. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 6
46. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
46. Daniela Veselá Champions team - Chodov CZE 1 6

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede