KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 2 60
2. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 4 1 2 58
3. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 52
4. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 3 2 1 45
5. David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 32
5. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 1 32
7. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 1 29
8. Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 24
9. František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 1 23
10. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 2 22
11. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 1 1 21
12. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 20
12. David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
14. Lukáš Kaltenbach Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 18
14. Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE 1 18
16. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
16. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 1 2 16
16. Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 16
16. Adam Nosálek Baník Havířov CZE 1 1 16
16. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 16
16. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 16
22. Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 1 15
23. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 14
23. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 14
25. Josef Dodulík Baník Havířov CZE 1 12
25. Michal Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
25. Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
25. Michal Jánský USK Slavia Liberec CZE 1 12
25. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 3 12
25. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
31. Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 11
32. Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 10
32. Ron Sieger Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 10
34. Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 9
35. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
35. Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE 1 8
35. Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
35. Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 8
35. Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
35. Vojtěch Špinar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
35. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
42. Filip Dolíška Baník Havířov CZE 1 6
42. Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
42. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
45. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
45. Thang Do Long TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
45. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 4
45. Michal Fiala SKBU Trutnov CZE 1 4
45. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
45. Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede