KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
125. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 10
102. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
103. Vanesa Dandová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
103. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
103. Nikola Duchoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
103. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
103. Natálie Chodorovská Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
103. Vendula Klimešová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
103. Klára Kosová Vakado Kutná Hora CZE 1 1 8
103. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 8
103. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
103. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
103. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
103. Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 1 8
103. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 8
103. Klára Pijáková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
103. Kateřina Poláková Red Dragon Team CZE 1 8
103. Tereza Sibřinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
103. Tereza Sirová HPZ Karate CZE 1 8
103. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
103. Eliška Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 8
103. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
123. Emma Kavalcová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 7
123. Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 7
125. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
125. Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
125. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 6
125. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 6
129. Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 5
130. Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
130. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
130. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
130. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
130. Aljona Drahanová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
130. Neya Forgáčová Makoto Karate Klub CZE 1 4
130. Karolína Jasanská KARATEDO Němčice CZE 1 4
130. Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
130. Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
130. Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE 1 4
130. Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 1 4
130. Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE 1 4
130. Alena Kuťáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
130. Lenka Machalová Karate Vision Praha CZE 1 4
130. Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
130. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
130. Bao n Goc Tranová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
130. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 4
148. Eliška Krobová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
148. Tereza Myslivcová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
148. Nela Nováková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3

Sayfa: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede