KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
122. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 32
122. Adéla Šantrochová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 1 32
53. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 3 30
54. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 28
54. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 4 2 28
54. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 1 28
57. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 24
57. Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
57. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 24
57. Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 24
57. Eliška Kudrnová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 24
57. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 24
57. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 24
57. Soňa Štěrbová Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
65. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 22
65. Eva Šebestová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 22
67. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 3 21
67. Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 21
69. Veronika Dostálová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 20
69. Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 20
71. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 19
71. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
71. Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 19
71. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 19
71. Věra Vachtová Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 19
71. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 19
77. Eliška Donátová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 18
77. Noel Jelenová SKK Budo Havířov CZE 1 1 18
77. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 18
80. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 16
80. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
80. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 16
80. Sofie Kubínová HPZ Karate CZE 1 16
80. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
80. Nikola Mlýnková TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 16
80. Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 16
80. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
80. Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
89. Jaroslava Štěpánková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 15
90. Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
90. Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 14
92. Julie Balcárková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
92. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 2 12
92. Veronika Dohnalová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 12
92. Nicole Keprtová Karate Team Bohunice CZE 1 12
92. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
92. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 2 12
98. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 10
98. Marie Kučerová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 10
98. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 10

Sayfa: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede