KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
5. Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 6
5. Ondřej Čermák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 6
5. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 2 6
5. Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE 1 6
5. Filip Hubka KASR ŽAMBERK CZE 1 1 6
5. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 6
5. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
5. Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
5. Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 6
5. Martin Sluka SKK Budo Havířov CZE 2 6
211. David Foriš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 5
211. Ivan Jetmar SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 5
211. Jiří Koudelka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 5
211. Tomáš Olžbut SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 5
211. Timon Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 5
211. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5
211. Filip-akira Sokol SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 5
211. Jan Šourek GRYF z.s. CZE 1 5
211. Vojtěch Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 5
220. Jan Bruckman SKK Budo Havířov CZE 1 4
220. Tomáš Cepek Fight Club České Budějovice CZE 1 4
220. Matěj Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
220. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 4
220. David Dvořák TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
220. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
220. Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
220. Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
220. Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
220. Tomáš Hubka KASR ŽAMBERK CZE 1 4
220. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 4
220. Robert Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
220. Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
220. Jáchym Jetel KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
220. Aleš Jůza TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
220. Georgis Maximilian Karadzos Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4
220. Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
220. Matyáš Konieczný ŠSK karate Karviná CZE 1 4
220. Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
220. Mikuláš Lejsek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
220. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
220. Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
220. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
220. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
220. Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
220. Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
220. Dominik Mikulecký Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
220. Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
220. Tobias Nagy Narama Plzeň CZE 1 4
220. Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
220. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4

Sayfa: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede