KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
216. Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 24
216. Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 2 24
216. Lukáš Kastl SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 24
216. Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 24
216. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
216. Kimi Zita SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 1 24
107. Marek Boura GRYF z.s. CZE 1 1 22
107. Petr Kiprý SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 2 22
107. Jan Křápek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 22
107. Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3 22
107. David Oprea Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 22
107. Matyáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 22
113. Patrik Brentner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
113. Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 20
113. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 20
113. Michal Soukup SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 20
113. Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 1 20
118. Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 19
118. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 19
120. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2 18
121. Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 17
121. Dmitrij Vaněk Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 17
123. Michal Babůrek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 16
123. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 1 16
123. Adam Bušák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 16
123. Tadeáš Glet SKK Budo Havířov CZE 1 16
123. Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE 1 2 16
123. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 2 16
123. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 1 16
123. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
123. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
123. Simone Otranto SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 16
123. Vojtěch Rychtecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 16
123. Jakub Sláma SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 1 16
135. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
135. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 15
135. Tobiáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 15
138. Michal Ivanchuk TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 14
138. Denis Štěpáník TJ Karate České Budějovice CZE 1 14
140. Vojta Andrš KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 1 13
140. Jáchym Doubek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 13
142. Kryštof Bernard Fight Club České Budějovice CZE 1 12
142. Jakub Černý Sportovní klub Karate Most CZE 2 12
142. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
142. Alex Kirschner Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 12
142. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 12
142. Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
142. Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 12
142. Martin Pracna SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 12
142. Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 1 12

Sayfa: 3/7
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede