KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. David Hološevič SKP karate Písek CZE 9 2 3 344
2. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 5 5 1 1 327
3. Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 4 3 296
4. Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 5 2 1 228
5. Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE 2 5 2 3 1 213
6. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 1 1 1 196
7. Přemysl Čarek Çek Cumhuriyeti CZE 2 1 7 1 182
8. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 4 3 2 180
8. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 3 1 4 180
10. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 2 3 2 148
11. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 5 1 1 134
12. Dominik Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 132
13. Jan Běle SKP karate Písek CZE 1 3 2 124
14. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 2 1 116
15. Martin Koupal SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 108
16. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 106
17. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 3 1 100
18. Ben Maružán TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 98
19. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 92
20. Kolin Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 88
21. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 2 3 86
21. Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 3 1 86
21. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 86
24. Roman Vacek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 82
25. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3 78
26. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 76
27. Jakub Číž SKK Budo Havířov CZE 2 1 1 74
28. Lukáš Vitásek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 1 73
29. Matyáš Jurík SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 3 1 1 68
30. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 64
30. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 64
30. Jiří Vrba Champions team z.s. CZE 1 1 1 64
33. Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 60
33. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 60
35. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 1 1 54
36. Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 52
36. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 52
36. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 52
39. Radek Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 48
40. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 3 44
41. David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 40
41. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 2 40
43. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
43. Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 36
43. Petr Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 36
43. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 1 36
43. Jan Tománek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 36
43. Jan Vavera SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 36
49. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 34
49. Matěj Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 34

Sayfa: 1/3
1 |  2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede