KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
167. Daniel Havrda Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 1 42
52. Patrik Bazoni Champions team z.s. CZE 2 2 40
52. Matiáš Bazoni Champions team z.s. CZE 2 2 40
52. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 1 40
52. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
52. Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 40
52. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 40
58. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 2 38
59. Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
59. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 1 36
59. Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 36
62. Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 3 34
63. Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 33
64. Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 32
65. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 30
65. Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 30
65. Jan Wagner KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 30
68. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 1 29
69. Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE 1 1 28
70. Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 24
70. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 24
70. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 24
70. Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 24
70. Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
70. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 24
70. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
70. Filip Ondráček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
70. Jan Ruth TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
70. Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
80. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 22
81. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 1 1 20
81. Vojtěch Novák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 20
81. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 20
81. David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 20
85. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 18
85. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 18
85. Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 18
85. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 18
89. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 1 17
90. Matyáš Baláš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
90. Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 16
90. Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
90. Jakub Klikar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16
90. Tomáš Machota Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
90. Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
90. Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
90. Petr Stejskal Fight Club České Budějovice CZE 2 16
90. Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 16
90. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 16
90. Denis Štěpáník TJ Karate České Budějovice CZE 1 16

Sayfa: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede