KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
105. Adéla Bouchnerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
105. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
105. Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 24
105. Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 24
105. Anna Kazdová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 24
105. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 24
105. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 24
105. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 24
105. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
105. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 24
61. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 20
61. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
63. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 1 19
64. Klaudie Pexová Fight Club České Budějovice CZE 4 18
65. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 2 16
65. Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 16
65. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 16
65. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
65. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 2 16
65. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
71. Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 14
72. Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 1 1 12
72. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 12
72. Valerie Anna Kuncová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
72. Adéla Lerche Fight Club České Budějovice CZE 1 12
72. Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 12
72. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
72. Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE 2 12
79. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 10
80. Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
81. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
81. Ella Grofová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 8
81. Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
81. Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
81. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
81. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
81. Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
81. Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
89. Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
89. Lucie Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
89. Eliška Malá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
89. Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
89. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
94. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
94. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 4
94. Veronika Kovaříková SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 4
94. Emma Kutláková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
94. Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 4
94. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
94. Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 4

Sayfa: 2/3
1 | 2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede