KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 9 2 10 428
2. Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 10 2 2 3 342
3. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 7 3 5 3 320
4. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 3 6 4 1 1 275
5. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 5 2 6 3 262
6. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 1 236
7. Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 5 3 2 224
8. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 4 2 1 196
9. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 3 172
10. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 3 5 2 160
11. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 3 4 5 156
12. Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 2 2 3 140
13. Nicol Cirhanová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 112
14. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 106
15. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 100
15. Viktorie Schrbená KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 1 1 100
17. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 5 3 1 99
18. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 1 96
18. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 3 5 1 96
20. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 3 1 92
21. Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 3 88
22. Elen Hojgrová SK Karate Olomouc z.s. CZE 3 1 2 84
22. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 3 84
24. Tereza Miková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3 2 80
25. Nelli Lavičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 76
26. Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 1 73
27. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 2 72
27. Lucie Olejníková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 4 1 72
29. Natálie Orlická SKK Budo Havířov CZE 2 2 2 66
30. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 2 1 65
31. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 5 1 1 63
32. Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 3 58
33. Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 2 1 55
34. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 54
35. Žaneta Bělecká KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 2 1 52
35. Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 52
37. Tereza Bartíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 2 51
38. Adéla Lerche KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 2 48
39. Barbora Pražanová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 47
40. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 2 45
41. Anna Romanová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 1 44
42. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 42
43. Barbora Baloghová SKK Budo Havířov CZE 1 1 40
43. Michaela Cirklová Fight Club České Budějovice CZE 2 40
43. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 40
43. Lea Kořínková Karate Vision Praha CZE 2 1 40
43. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 40
48. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 38
48. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 38
50. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 36

Sayfa: 1/3
1 |  2 |  3

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede