KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
205. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
205. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
205. David Foriš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
205. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 4
205. Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
205. Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
205. Jiří Hůrka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
205. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
205. Matyáš Kafka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
205. Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 4
205. Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE 1 4
205. André Križanec TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
205. Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE 1 4
205. Jakub Lantora TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
205. Michal Levý Karate Klub Kadaň CZE 1 4
205. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
205. Jan Moravec Sokol Nymburk CZE 1 4
205. Josef Mrázek L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
205. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
205. Matěj Nekuda SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 4
205. Ondřej Novák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
205. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
205. Michal Oravíček SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
205. David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
205. Dominik Petr Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
205. David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
205. Jaroslav Rezek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
205. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
205. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 4
205. Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 4
205. Milan Troschok ŠSK karate Karviná CZE 1 4
205. Michael Woff Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 4
205. Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
205. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
185. Adam Král Karate Lions Pardubice CZE 3
185. Filip Matouš Akademie karate Olomouc, z.s. CZE 1 3
185. Viktor Polok SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 3
185. Tomáš Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 3
185. Matěj Vacek-veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 3
190. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 2
190. Filip Doucek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
190. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
190. Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE 1 2
190. Jaroslav Hendrych TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
190. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
190. Petr Hrabák TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
190. Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 2
190. Jakub Hrách Kobra Kladno CZE 1 2
190. Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
190. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2

Sayfa: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede