KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
72. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 16
72. Linda Vojáčková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
72. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 4 16
72. Anna Žáková KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE 1 16
105. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 15
106. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 14
106. Anežka Kitzlerová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 14
106. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 3 14
106. Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
110. Zuzana Křenková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
110. Nela Kubelková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 13
110. Andrea Lebdušková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 13
113. Vendula Baudischová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
113. Aneta Bidrmanová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
113. Marie Fejfarová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 12
113. Kateřina Janíková Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 12
113. Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 12
113. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
113. Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
113. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 12
121. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 10
121. Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 10
121. Eliška Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 10
121. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 10
125. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
125. Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 9
125. Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 9
128. Julie Balcárková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
128. Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
128. Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
128. Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
128. Aneta Hurbanová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
128. Veronika Janů SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 8
128. Daniela Londýnová Karate Team Bohunice CZE 1 8
128. Liliana Mihalcsaková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 8
128. Klára Pijáková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 8
128. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
128. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
128. Veronika Růžičková Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 8
128. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 8
128. Karolína Škrabalová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 8
128. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 8
128. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
144. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 1 1 7
144. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 2 7
144. Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 7
144. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
144. Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 7
144. Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 7
150. Nikola Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6

Sayfa: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede