KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 11 2 8 2 438
2. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 12 2 3 1 424
3. Adéla Šinerová Çek Cumhuriyeti CZE 7 1 4 340
4. Barbora Šťastná Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 6 4 6 296
5. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 4 2 4 2 1 268
6. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 6 5 2 2 234
7. Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 5 1 228
8. Vendula Štěpánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 4 4 2 221
9. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 6 5 220
10. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 7 5 208
11. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 4 1 3 200
12. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 3 2 4 3 2 180
13. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 3 2 4 3 1 175
14. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 2 172
15. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3 1 2 2 152
15. Anička Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 2 5 3 1 152
17. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 4 3 144
18. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4 3 2 2 135
19. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 2 1 129
20. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 3 1 1 122
21. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 3 3 108
21. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 2 108
23. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 2 3 104
24. Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 4 3 1 95
25. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 1 3 92
25. Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 4 1 92
27. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 1 88
28. Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 2 2 76
28. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 76
30. Edita Pohlová BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 1 74
31. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2 2 2 3 73
32. Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 72
32. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 3 2 2 72
34. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 5 2 71
35. Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 66
35. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 1 66
35. Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 5 1 66
38. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 3 65
39. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 1 64
40. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 63
41. Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 5 2 1 62
42. Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 60
43. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 3 53
44. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 50
45. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 2 48
45. Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 48
47. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 1 44
47. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 2 3 44
49. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 3 1 43
50. Klementina Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 42

Sayfa: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede