KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Jiří Kábrt SK MP CZE 5 3 1 352
2. Radomír Domín TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 8 1 344
3. Zdeněk Kratochvíl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 9 5 328
4. Jan Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 8 1 1 212
5. Viktor Ploch KK Litvínov CZE 4 1 2 1 204
6. Jiří Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 2 160
7. Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 2 1 138
8. Petr Kocmánek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 5 1 132
9. David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 120
10. Miroslav Roman ŠSK karate Karviná CZE 1 2 3 112
11. Vladislav Vybíral KK Litvínov CZE 3 1 2 88
12. Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE 2 1 3 84
13. Petr Kundrát Karate Klub Chodov CZE 1 1 80
13. Jiří Novotný KASR ŽAMBERK CZE 2 1 2 80
13. Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 80
16. Martin Košut Karate Velké Meziříčí CZE 1 2 68
17. Yuriy Lytvynyshyn KC Dragons Rosice CZE 3 2 54
18. Michal Ohnoutek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 48
18. Petr Pazderka TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 3 1 48
18. Ruda Šianský KC Žatec CZE 1 48
21. Martin Engel TJ KARATE Praha CZE 2 1 40
21. Aleš Hromádko TJ KARATE Praha CZE 1 1 40
21. Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 40
21. Jaroslav Peřina KASR ŽAMBERK CZE 1 1 40
25. Elemir Kubini Masada Praha CZE 2 1 32
25. Petr Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 1 32
25. Daniel Pekuniak Champions team - Chodov CZE 1 32
28. Zdeněk Buzek SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 24
28. Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 24
28. Martin Pšenička SK MP CZE 1 2 24
28. Petr Tomáš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 24
32. Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE 1 20
32. Miroslav Pogány TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 20
34. Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
34. Jakub Jirsa SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 2 16
34. Petr Jíša Fight Club České Budějovice CZE 1 16
34. Miloš Kasal USK Slavia Liberec CZE 1 16
34. Jan Moravec TJ KARATE Praha CZE 1 16
34. Vladimír Panýrek SK MP CZE 1 16
34. David Pekuniak Champions team - Chodov CZE 1 16
34. Martin Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
34. Jiří Váňa Sokol Dobruška CZE 1 16
34. Jan Zahradnický SK MP CZE 1 16
44. Tomáš Hořejší Seikai Dojo Děčín CZE 1 12
44. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
44. Luděk Šíma KK Litvínov CZE 1 12
47. František Bernold Atara Ostrava CZE 1 10
47. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 10
49. Ivan Jeřábek Schick Ryu Praha CZE 1 8
49. Radim Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede