KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
166. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 15
166. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 15
153. Adéla Čepičková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 14
153. Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 14
153. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 1 1 14
153. Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 14
153. Martina Košíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 14
153. Karolína Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 14
153. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 14
153. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 14
161. Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 1 13
162. Jana Doubková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
162. Pavlína Fuxová MASADA Praha CZE 1 12
162. Lenka Jůzová Karatedo Němčice CZE 1 2 12
162. Veronika Kašparová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
162. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 12
162. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
162. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 12
162. Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
162. Daniela Sárazová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 12
162. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
162. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 1 2 12
162. Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE 1 12
174. Andrea Krebsová Sportovní klub policie České Budějovice CZE 2 11
174. Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 11
174. Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 11
174. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 11
178. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 2 10
178. Vanessa Brandová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 10
178. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 10
178. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
178. Michaela Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 10
178. Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE 1 10
178. Markéta Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 10
178. Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 10
186. Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 9
186. Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 9
186. Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 9
186. Aneta Zárubová TJ KARATE Praha CZE 1 1 9
190. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 8
190. Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 8
190. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
190. Dominika Fialová Sokol karate Tišnov CZE 1 8
190. Kristýna Filipová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 8
190. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
190. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 8
190. Erika Hubková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
190. Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE 2 8
190. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
190. Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8

Sayfa: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede