KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
1. Chiara Zuanon İtalya ITA 2 1 1000
2. Silvia Semeraro İtalya ITA 2 900
3. Ivona Tubić Hırvatistan CRO 1 1 700
4. Agathe Duval Fransa FRA 1 600
4. Nancy Garcia Fransa FRA 2 600
6. Laura Maniscalco İtalya ITA 1 1 500
7. Ines Barbero Portekiz POR 3 400
7. Hafsa Seyda Burucu Türkiye TUR 1 400
7. Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK 2 400
10. Lea Avazeri Fransa FRA 1 300
10. Nurcan Cicek Türkiye TUR 1 1 300
10. Eleni Chatziliadou Yunanistan GRE 1 1 300
10. Marie Prouille Fransa FRA 1 300
10. Viktorija Rezaeva Letonya LAT 1 300
10. Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK 1 2 300
10. Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED 2 300
17. Ana Maite Diepa Gonzalez İspanya ESP 1 200
17. Hikaru Furuno Japonya JPN 1 200
17. Asia Staglioli İtalya ITA 1 200
17. Maria Torres Garcia İspanya ESP 1 200
17. Maja Zorić Hırvatistan CRO 2 200
22. Nathalie Reiter Avusturya AUT 1 1 125
23. Sif Bay Danimarka DEN 1 100
23. Francessca Bechard Kanada CAN 1 100
23. Mirnesa Bektaš Bosna-Hersek BIH 1 100
23. Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL 1 100
23. Katharina Kemmet Almanya GER 1 100
23. Johanna Kneer Almanya GER 1 100
23. Busra Seyda Turan Türkiye TUR 1 100
23. Tanja Vrbnjak Slovenya SLO 1 100
23. Danka Zorić Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO 1 100
32. Farida Aliyeva Azerbaycan AZE 1 1 75
33. Kaylee van Dijk Hollanda NED 1 1 66
34. Hannah Baker İngiltere ENG 1 50
34. Sarah Bryant Yeni Zelanda NZL 1 50
34. Renee Cook USA USA 1 50
34. Andrea Gutierrez İspanya ESP 1 50
34. Amelia Jayne Harvey Central England Wado-ryu Karate Academy ENG 1 50
34. Anja Kapelan Sırbistan SRB 1 50
34. Helena Kuusisto Finlandiya FIN 1 50
34. Lena Luković Sırbistan SRB 1 50
34. Katrine Pedersen Danimarka DEN 1 50
34. Nicole Prevost Ishoj Karate DEN 1 50
34. Lisa Rasmusson İsveç SWE 1 50
34. Tara Ropret Sırbistan SRB 1 50
34. Joanna Salonen Finlandiya FIN 1 50
34. Ana Škunca Hırvatistan CRO 1 50
48. Petra Palásti Fighter club HUN 1 48
48. Esther van Schaik Hollanda NED 1 48
50. Lucie Benešová SPORT UNION, z. s. CZE 1 32

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede