KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
49. Matěj Peksa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 20
49. Tomáš Reichl CZE 1 2 20
103. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 18
104. Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE 1 17
105. Martin Bednář Fight Club České Budějovice CZE 1 16
105. Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
105. Andrej Dunai TJ KARATE Praha CZE 1 16
105. Tomáš Klimeš TJ Sokol Stěžery CZE 1 16
105. Kristián Lecián M. M. Ryu Ostrava CZE 1 16
105. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 16
105. Daniel Mikulka Karate klub Spektra Praha CZE 1 16
105. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 16
105. Jakub Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 16
105. Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 16
105. Pavel Švanda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
105. Jan Tománek Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 16
105. Martin Tomjuk Atara Ostrava CZE 1 16
105. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 16
119. Tomáš Bém TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
119. Josef Blahoš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 12
119. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 12
119. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 12
119. David Kučera Shotokan karate club Louny CZE 1 12
119. Tomáš Linke KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 12
119. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 12
119. Jiří Mráz SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
119. Lukáš Plešek TJ Fulnek CZE 1 12
119. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 12
119. Alex Vodička Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 12
119. Slavoj Vohralík TJ Sokol Stěžery CZE 1 12
131. Filip Doubek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 10
132. Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE 2 8
132. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
132. Vladimír Hladík Karate Velké Meziříčí CZE 1 8
132. Filip Horák ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE 1 8
132. Tomáš Michek SŠKS Pardubice CZE 1 8
132. Miroslav Ohnheiser TJ Fulnek CZE 1 8
132. Ilja Roudný KC Žatec CZE 1 8
132. Tomáš Růžička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
132. Jakub Sivák Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
132. Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE 1 8
132. Václav Šrom ŠIN-KYO (SHIN-KYO) CZE 1 8
132. Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
144. Dominik Czech TJ TŽ Třinec CZE 1 6
144. Jiří Duba Karate Vision Praha CZE 1 6
144. Filip Filipi Karate Lions Pardubice CZE 1 6
144. Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE 1 6
144. Hubert Kurz SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
144. Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
144. Antonín Stašák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6

Sayfa: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede