KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
211. Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 4
211. Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
211. Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 4
211. Jan Petrů Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 4
211. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4
211. Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
211. Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
211. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
211. Michal Růžička Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
211. Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE 2 4
211. Martin Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
211. Jonáš Szanyi SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
211. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 4
211. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
211. Pavel Vácha KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
211. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 4
211. Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE 2 4
211. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 1 4
211. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
211. Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE 1 4
211. Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
322. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
322. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 1 3
322. Patrik Joza CZE 1 1 3
322. Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
322. Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3
322. Roman Luong SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
322. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 3
322. Roman Nejedlý KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
322. Timmy Nguyen-thaison Kobra Kladno CZE 3
322. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 3
322. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3
322. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 3
322. Ulziiorshikh Sodkherlen KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
335. Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE 1 2
335. Tomáš Blažek CZE 1 2
335. Dominik Harnach Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2
335. Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE 2
335. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2
335. Jakub Jaroš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
335. Michal Kodytek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
335. David Krejča CZE 1 2
335. Mikuláš Krejčí Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2
335. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
335. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
335. Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
335. Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
335. Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
335. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 1 2
335. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2

Sayfa: 7/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede