KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
151. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 12
152. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 11
153. Marek Ducháček TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 10
154. Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
154. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
154. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
154. David Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 8
154. Josef Dodulík Baník Havířov CZE 1 8
154. Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 8
154. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
154. Václav Fait TJ KARATE Praha CZE 1 8
154. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
154. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
154. Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
154. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
154. Jan Jabůrek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
154. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
154. Tadeáš Klepač Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
154. Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE 1 8
154. Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 1 8
154. Ladislav Kopecký Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 8
154. Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE 1 8
154. Tomáš Lejsek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
154. Vojtěch Mikuláš Mann MSK Sokol Vysoké Mýto CZE 1 8
154. Tomáš Marvan Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
154. Kamo Mikhaelyan Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
154. Vojtěch Motl Budo Lanškroun CZE 1 8
154. David Müller SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
154. Antonín Novák Champions team z.s. CZE 1 8
154. Jindřich Ondrušík Karate klub Odry, z.s. CZE 2 8
154. Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
154. David Pešava Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
154. Ondřej Podhora TJ karate Nové Hrady CZE 1 8
154. Adam Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
154. Jindřich Stiller Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
154. Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
154. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
154. Lukáš Zrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 8
189. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 6
189. Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 6
189. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 6
189. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
189. postup Vojtěch Kříž Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 6
189. pokles Jonáš Kříž K3 CZE 1 6
189. Robin Kudrač KC Žatec CZE 1 6
189. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
189. Michal Papa Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
189. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
189. Pavel Švec SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
189. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 6

Sayfa: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede