KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
20. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
20. Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
20. David Kletečka KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 12
20. Kryštof Kulhavý KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
20. Dominik Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
20. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 12
20. Libor Podroužek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 12
20. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 12
20. Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE 1 12
20. Zdeněk Šimon KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 12
20. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
162. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 11
162. Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 11
162. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
165. Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 2 10
165. Mikuláš Pater KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 10
167. Jáchym Jetel KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 9
167. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 9
167. Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 9
170. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
170. Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 8
170. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
170. Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
170. Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
170. David Chyba SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
170. Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 8
170. Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
170. Jakub Kíni Sokol karate Tišnov CZE 1 8
170. Kryštof Kosař KASR ŽAMBERK CZE 1 8
170. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
170. Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
170. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
170. Max Maixner KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
170. Jiří Martínek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
170. Dominik Mikoláš Schick Ryu Praha CZE 1 1 8
170. Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
170. Dan Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 8
170. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Radek Nechuta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
170. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
170. Benjamín Pelikovský Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
170. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 8
170. David Sarváš Baník Havířov CZE 1 8
170. Jan Sigler KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 8
170. Sebastian Skalík SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Václav Stezka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
170. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 8
170. Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8

Sayfa: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede