KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
155. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 24
155. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 24
155. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
104. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 22
104. Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE 2 1 22
106. Denisa Krejčí SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
106. Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE 2 20
106. Lucie Poloprudská Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 20
106. Anna Vokatá SKP karate Písek CZE 1 1 2 20
110. Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 19
110. Klaudie Pexová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 19
112. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 1 18
113. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 17
113. Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 17
115. Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE 1 16
115. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 16
115. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 2 16
115. Johanka Hájková Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 16
115. Barbora Kerbelová Champions team z.s. CZE 1 16
115. Michala Kopřivová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
115. Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
115. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
115. Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
115. Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
115. Krystýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 16
115. Lucia Mori Ubaldini Sokol Nymburk CZE 1 16
115. postup Markéta Vacková KC Žatec CZE 1 16
115. pokles Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
115. Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE 1 16
130. Kateřina Hajleková GRYF z.s. CZE 1 12
130. Nikola Martincová Karate klub Odry, z.s. CZE 1 12
130. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 12
130. Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
130. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
130. Tereza Rašková TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
130. Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 12
130. Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 12
130. Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
139. Barbara Holemá Sokol karate Tišnov CZE 1 1 11
139. Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 11
141. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 10
141. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 10
143. Lucie Nyklová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 9
144. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
144. Petra Bastová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 8
144. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
144. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
144. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
144. Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
144. Barbora Dušková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8

Sayfa: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede