KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
132. Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 12
132. Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 12
132. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 1 12
132. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 12
155. Adéla Franková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 11
155. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
155. Anna Vorlíčková Sport Relax CZE 1 1 11
155. Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 11
159. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 10
159. Markéta Nováková Sport Relax CZE 2 1 10
159. Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 10
159. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 10
163. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
163. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9
165. Helena Baiblová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
165. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
165. Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
165. Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE 1 8
165. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
165. Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE 1 2 8
165. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 1 8
165. Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE 1 8
165. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
165. Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
165. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
165. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 2 8
165. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
165. Linda Le SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
165. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
165. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 1 8
165. Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 8
165. Žaneta Noskeová SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
165. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
165. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
165. Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 8
165. Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
165. Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 8
165. Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
165. Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 8
165. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
165. Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
165. Kristýna Štaudová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
165. Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
165. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
195. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 7
196. Kateřina Antošová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
196. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 1 6
196. Šarlota Hujarová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
196. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
196. Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 6

Sayfa: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede