KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
232. Filip Hassl ŠSK karate Karviná CZE 1 4
232. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
232. postup Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
232. pokles Dan Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 4
232. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
232. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 4
232. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 4
232. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 4
232. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
232. Ondřej Chacko Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
232. Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
232. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4
232. Vojtěch Krejčí Karate Silesia Opava CZE 1 4
232. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 4
232. Matěj Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
232. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
232. Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 4
232. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
232. Jan Menšík TARO KAN, z.s. CZE 1 4
232. Petr Mong SKM Bílina CZE 1 4
232. Daniel Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
232. Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
232. David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
232. Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
232. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4
232. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
232. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
232. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
232. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
232. Jiří Rezek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
232. Jan Říman TJ Fulnek CZE 1 4
232. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4
232. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 4
232. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
232. Marek Šedivý Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
232. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
232. Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE 1 4
232. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
232. Dominik Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
232. František Vaník Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
232. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 4
292. Matěj Fabián SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 3
292. Jakub Hradský Kobra Kladno CZE 1 3
292. Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 3
292. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 3
292. Šimon Lev SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
292. Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
292. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 3
292. Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
292. Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3

Sayfa: 6/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede