KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
63. Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE 1 2 22
63. Jiří Procházka EMĚ Mělník CZE 4 1 2 22
63. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 22
104. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 1 20
104. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 1 1 20
104. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 20
104. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 20
104. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 20
104. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 2 20
110. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 18
110. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 1 1 18
110. David Minárik Sport Relax CZE 1 1 1 18
110. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 18
114. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 17
114. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 1 17
116. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 1 16
116. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 2 16
116. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 1 1 16
116. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 16
116. Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
116. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
116. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 16
116. David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 16
116. David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 16
116. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
126. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 15
127. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 14
127. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 14
127. Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
127. Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 14
131. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
131. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 12
131. Filip Jáchym Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 12
131. Vojtěch Karaus Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 12
131. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
131. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
131. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 12
131. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
131. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 12
140. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 11
140. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
140. Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE 2 1 11
140. Eduard Toman SK Slavia Orlová CZE 1 1 11
140. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 11
145. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
145. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 10
145. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 10
145. Oliver Simon SKBU Hostivař CZE 1 1 10
145. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
150. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 9

Sayfa: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede