KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
8. Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 28
8. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 28
8. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 1 28
8. Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 28
8. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 2 28
106. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 4 27
107. David Minárik Sport Relax CZE 2 1 1 26
108. Daniel Drábek Çek Cumhuriyeti CZE 1 2 1 25
108. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 2 25
110. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 24
110. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 1 24
110. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 2 3 24
113. Denis Rajsner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 23
114. Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE 1 2 22
114. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 22
114. Filip Exnar Çek Cumhuriyeti CZE 1 1 1 22
114. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 4 1 2 22
114. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 22
119. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 1 20
119. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 20
119. Matyáš Najman Sport Relax CZE 1 1 20
119. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 1 1 20
119. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 20
119. Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE 1 1 20
119. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 20
119. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 20
127. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 19
128. Kryštof Kadlec Karate Vision Praha CZE 1 1 1 18
128. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 18
130. Adam Balcárek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 17
130. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 17
130. Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 1 17
133. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 1 16
133. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 2 16
133. Antonín Jenč SKM Bílina CZE 1 1 1 16
133. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 16
133. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 16
133. Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
133. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
133. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 16
133. David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 16
133. David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 16
133. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 16
144. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 15
144. David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 15
146. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 14
146. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 14
146. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 14
146. Jiří Sochanič Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
146. Erik Stojka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 14

Sayfa: 3/7
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede