KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
431. Anna Hošáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
431. Barbora Chaloupková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4
431. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
431. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
431. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
431. Barbora Ježková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
431. Lucie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
431. Michala Kopřivová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
431. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
431. Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 4
431. Julie Lindnerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
431. Valérie Londýnová Karate team Bohunice z.s. CZE 4
431. Veronika Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
431. Marija Lytvynysynová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 4
431. Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
431. Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE 1 4
431. Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE 1 4
431. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
431. Klára Pilařová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
431. Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
431. Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
431. Michaela Potášová BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
431. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
431. Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
431. Eliška Rolínková TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
431. Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
431. Veronika Selucká KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
431. Charlota Seniv KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 4
431. Agáta Schovánková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
431. Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE 1 4
431. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
431. Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
431. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 4
431. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
431. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 4
431. Andrea Šimonová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
431. Adéla Šírlová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
431. Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 4
431. Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4
431. Eva Švubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
431. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
431. Šárka Velimská Budó škola KK Písek CZE 1 4
431. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
431. Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
431. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
431. Viki Zelenková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
431. Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
348. postup Eliška Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 1 3
348. pokles Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 3
348. Vendula Brožová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 3

Sayfa: 7/10
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8 |  9 |  10

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede