KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
353. Klára Pilařová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
353. Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
353. Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
353. Michaela Potášová BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
353. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
353. Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
353. Eliška Rolínková TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
353. Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
353. Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
353. Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4
353. Mia Simonová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
353. Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE 1 4
353. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
353. Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
353. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 4
353. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
353. Nikol Šídová KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 2 4
353. Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
353. Adéla Šírlová Sport Relax CZE 1 4
353. Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 4
353. Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4
353. Eva Švubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
353. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
353. Šárka Velimská Budó škola KK Písek CZE 1 4
353. Barbora Veselá Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
353. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
353. Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
278. postup Eliška Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 1 3
278. pokles Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 3
278. Vendula Brožová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 3
278. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3
278. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
278. Aneta Faitová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 3
278. Lucie Havlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
278. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
278. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 1 3
278. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
278. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 3
278. Kristýna Křivánková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
278. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
278. Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE 3
278. Karolína Placzková Karate DDM Český Těšín CZE 1 3
278. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
278. Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
278. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
278. Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3
278. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 1 3
278. Anna Tajčová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
299. Michaela Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
299. Hana Bělová SKP karate Písek CZE 1 2

Sayfa: 6/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7 |  8

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede